Вродливий, харизматичний, чарівний… За кого ж віддала свій голос ведуча Нового каналу?

Під час зйомок ігрового шоу Нового каналу «Хто зверху?» трапляється всяке: Сергій Притула робить кислотний манікюр, Сергій Бабкін ходить на пуантах у рожевій балетній пачці, а Леся Нікітюк жартома проводить свої кастинги в популярні реаліті.

Леся Нікітюк стала нареченою

Наприклад, водієві «Богдана» з «Le Маршрутки» Богдану Богдановичу дісталося місце у «Зважених і щасливих», а ось актора і блогера Богдана Шелудяка Леся «призначила» новим «Холостяком». Глядачам Нового каналу Богдан добре знайомий з серіаліті «Київ вдень та вночі». Так, це він – той самий харизматичний фотограф, за кохання якого самовіддано боролися дівчата.

«Холостяк-10» — о родителях и семейных ценностях

– У мене часто запитують, чому мене досі не покликали на роль «Холостяка», але це питання до творців проекту, – зізнався Шелудяк Новому каналу. – Я завжди відкритий до нових викликів! Тим більше, що я справді холостяк вже більше двох років. Знаю багатьох учасників цього романтичного реаліті – як дівчат, так і головних героїв. І точно знаю, що на цьому проекті справді є почуття. Тож якщо керівники проекту зроблять мені пропозицію взяти участь, ми з командою розглянемо її із задоволенням.

З роллю «Холостяка» Богдан впорається відмінно, адже справді хоче знайти ту саму.

– Усім візуально може здаватися, що я легковажний ловелас, який дивиться лише на «обкладинку», але це зовсім не так. Я дуже закритий у житті, і щоб відкритися, а тим більше закохатися, мені потрібен час, іноді багато часу, – зізнався Богдан. – Але в нинішніх реаліях багато хто хоче зараз, вже і негайно. Це не моя історія, і лише одна з небагатьох причин, чому я досі сам.

Поки що розмови про участь Богдана у «Холостяку» – лише розмови. Та хто знає? Адже, як відомо, в кожному жарті – лише частка жарту.

Рубрики: Звезды ТВ

Оставьте ваш комментарий