IKSTINA розповіла про свою незабутню поїздку Україною.

— Останнім часом розумію, що мандрувати Україною — це круто! Стільки незвіданих місць. Зовсім скоро вийде мій відеокліп на пісню “Un dos tres”, який ми відзняли в наймальовничіших куточках нашої країни. А зараз я хочу поділитися з вами маршрутами незабутньої поїздки.

Коростишівський кар’єр в Житомирській області — чудове місце для пікніків і прогулянок на природі. В середині ХІХ століття тут почали видобуток граніту. Цим промислом місто жило усе ХХ століття. Вже у часи Незалежної України видобуток граніту припинили, а кар’єр затопили. На цьому місці утворилося мальовниче штучне озеро. Не дивно, що у вихідні дні тут дуже багато людей.

Топ-3 кар’єрів і каньйонів України, на яких має побувати кожен

Это слайд-шоу требует JavaScript.

Кам’янець-Подільський — унікальне місце, своєрідність якого  полягає у гармонійному поєднанні ландшафту з містобудівною структурою середньовічного міста. Поєднання потужних оборонних мурів міста, Старій замок (XII–XVIII ст.) та стрімкі скелі каньйону річки Смотрич вражають. Цікаво, що Кам’янець-Подільський хоч не є обласним центром, проте займає третє місце після Києва та Львова за кількістю пам’яток старовини і культури.

Это слайд-шоу требует JavaScript.

Бакота: фантастичні краєвиди, кілька пляжей та залишки скельного монастиря. Бакота розташована на півдні Хмельницької області, за 55 кілометрів від славетного Кам’янця-Подільського. До 1981 року тут знаходилось село, яке і дало назву території, але тепер на його місці розлилась велична затока, утворена водами Дністра. Цей вид захоплює.

Señorita українського музичного простору Ikstina презентує трек Un Dos Tres

Хотинська фортеця – свідок численних війн та баталій. Протягом століть вона була центром розвитку ремесел і торгівлі, культури та економіки. Ця локація буде цікава всім, хто захоплюється історичним минулим України.

Наступна зупинка — Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича в Чернівцях. Його ще називають «український Гоґвортс». Архітектура колишньої резиденції митрополитів Буковини і Далмації дійсно вражає і не дарма вона визнана об’єктом світової спадщини ЮНЕСКО.

Подорожуючи машиною звертайте увагу на краєвиди, а наприклад, на трасі між Хотином і Чернівцями ви можете натрапити на лавандові поля. Подорожуючи Україною вражають не лише краєвиди, але і кількість сміття. Тому я б хотіла закликати всіх бути свідомими і прибирати за собою. Адже це те, на що може вплинути кожний з нас і, до того ж, це не складно.

Оставьте ваш комментарий