17 липня відбудеться автомобільний концерт гурту МЕРІ та Віктора Винника у «Автокінотеатрі на даху», який діє на третьому рівні парковки ТВК «Південний» (вул. Щирецька, 36). Музиканти готують спеціальну програму з найкращих своїх пісень.

Віктор Винник: «Є всього два стилі в музиці — хороша і погана»

«Наскільки мені відомо, наш концерт буде третім автомобільним у Львові. Це – абсолютно новий досвід. Досвід, зрозуміло, вимушений. У зв’язку з пандемією і артисти, і організатори шукають якісь місця для проведення концертів, для зустрічей із шанувальниками. Мені дуже цікавий такий формат, адже це нові відчуття, коли ти – на сцені, перед тобою – парковка з машинами. Я бачив фотографії із попередніх концертів у Львові. Ми також спробуємо, адже будь-який досвід цікавий, а особливо тоді, коли немає інших варіантів. Пандемія триває, тож коли буде якесь полегшення щодо концертів ніхто не знає. Однак це не причина опускати руки, треба просто берегти себе. Тож ми спробуємо провести такий безпечний автоконцерт у Львові, а вже по його результатах робитимемо висновки, чи варто продовжувати цю практику. Дуже тішить, що нарешті ми зустрінемось з публікою, бо це буде перший повноцінний концерт за чотири місяці. Чекаємо усіх на ваших залізних конях на нашому автоконцерті!», – сказав Віктор Винник.

Віктор Винник і МЕРІ представляють ювілейний альбом

Початок концерту о 20:00.

Вартість квитка для одного авто – 600 грн, а для тих, хто без авто, але дуже хоче потрапити на концерт гурту МЕРІ, є Lounge зона, де можна придбати квиток за столик на 4 особи. Кількість столиків обмежена! Квитки тут.

Рубрики: Афиша Музыка

Оставьте ваш комментарий