Подія повинна була відбутися ще 11 квітня на день народження MÉLOVIN. Але через карантин її було перенесено. Live acoustic concert відбувся 11 липня. Це був акустичний ексклюзивний концерт для найвідданіших фанів.

Квитки були розкуплені за 5 днів після оголошення концерту. Фани чекали цього довгий період. Артист також довго готувався. Команда обрала для проведення концерту цікаву локацію в Одесі — територія музею кіно, місце з таємничою історією. Цій будівлі 107 років і її названо на честь королеви німого кіно — Віри Холодной.

Это слайд-шоу требует JavaScript.

Саме в цих стінах знімали найпопулярніші і водночас найзагадковіші фільми: «Десять негритят» (1987), «Місце зустрічі змінити неможливо» (1979), «Життя й дивовижні пригоди Робінзона Крузо» (1972), «Д’Артаньян і три мушкетери» (1979).

Всі норми карантину на концерті було збережено. Звучали пісні в нових обробках та акустичних версіях, які були зроблені саме до цього концерту. Після концерту MELOVIN надихнувся і планує зробити такі live acoustic concert в різних тематиках у 5 найбільших містах України.

5 міст- 5 тем і найвідданіша публіка.

Это слайд-шоу требует JavaScript.

Рубрики: Зірки Музика

Залиште ваш коментар