Українська співачка Наталія Валевська на сцені вже більше 17 років, і за цей час в неї назбиралась чималенька «колекція» нагород.  На своїй сторінці в соцмережі Наталія Валевська розмістила світлину з усіма своїми орденами, медалями, нагородами, які ледве вмістилися на піджаку! Про свій солідний здобуток творчих винагород співачка, кар’єра якої розпочалася з перемоги у проекті «Шанс» та участі у «Слов’янському базарі» у Вітебську, розповіла наступне:

Наталія Валевська у день 17-ї річниці шлюбу поділилась секретом щастя

«За більш як 17 років творчої діяльності я мала честь бути відзначеною нагородами різних державних відомств: Адміністрація Президента, Міністерство оборони, Міністерство внутрішніх справ, Державна прикордонна служба, Державна фіскальна служба, Військово-морські сили, Державна митна служба, Державної автоінспекції, Почесна відзнака Національного університету «Одеська юридична академія» ІІІ ступеню, МГО «Козацтво Запорозьке», золота медаль «Берегиня українського роду», та православної церкви орденами Св. Великомучениці Варвари ІІ ступеню, та орденом Св. Прп Антонія і Феодосія ІІ ступеню».

Як згадала Наталія Валевська, ще у дитинстві, під час навчання у музичній школі N2 м. Хмельницького вона вірила і мріяла, що буде співати і стане відомою.  Та згодом все здійснилося:
Наталія перемогла в міжнародному конкурсі М. Мозгового, стала володаркою Гран-прі , яке до цього не давали 7 років, а далі був «Шанс», «Алла шукає таланти» (конкурс Алли Пугачової) та багато інших.

Наталья Валевская — о женской целеустремленности

Неабияк вдячна авторам, поетам, композиторам, аранжувальникам, режисерам, всім, хто причетний до мого успіху, моїй дорогоцінній команді, моєму Володимиру за віру в мене протягом всього творчого шляху . І всім Небесним Силам за підтримку і життєві уроки!

Рубрики: Блоги Зірки

Залиште ваш коментар