Українська виконавиця Мята представила нову пісню — українсько-англійську Love is Freedom. Пісня особлива, адже народжена творчістю двох талановитих артистів: співачки Мяти та музиканта Артема Пивоварова.

Нова музика: Alena Omargalieva, Артем Пивоваров, гурт»О», Селена Гомес

“Коли Артем показав мені пісню Love is Freedom, я відчула, що це той матеріал, який я хочу виконувати. Пісня  гармонійна зі мною і тим, що в мене в душі, саме в цей період мого життя. Зараз в мене відбувається багато змін, оновлення і цей трек наче підсумок моїх відчуттів. Артем Пивоваров дуже талановитий автор пісень, виконавець, це була надзвичайно цікава співпраця, яка надихнула мене”, — розповідає Мята.

Співачка Мята розповіла ексклюзивні подробиці про зйомки кліпа «Не боюся»

Створювалася та записувалась пісня Love is Freedom у період самоізоляції світу, позбавлення умовно свободи та зміни поглядів людей, саме тому в ній закладений глибокий сенс:

“Цінність та любов свободи ми відчуваємо лише тоді, коли нас її позбавляють, у всіх сенсах цього слова. Та коли ми її знову відчуваємо, то здається, насолоді немає меж, ми наче вдихаємо щось нове, дихаємо на повні груди. Насправді, щастя в простих речах, просто потрібно озирнутися по сторонах, побачити, що світ навколо прекрасний, і важливо радіти життю та насолоджуватися ним.” — говорить співачка Мята.

Співачка Мята відкриває своє кулінарне шоу вдома на карантині

Саме тому презентація цієї пісні відбувається в період відновлення, який зараз переживає світ. На пісню  Love is Freedom Мята відзняла відеокліп у стилі фешн. У кліпі взяли участь українські моделі, які стали популярними за кордоном. Також у відео весь одяг та костюми лише українських дизайнерів. Відео можна переглянути на YouTube каналі співачки.

Рубрики: Музыка

Оставьте ваш комментарий