Співачка NAVKA продовжує випускати кліпи на народні пісні та популяризувати українську культуру через призму проекту “Україна в піснях”. П’ятою піснею стала  “Засвіт встали козаченьки”, яка на відміну від інших пісень проекту є відомою.

Відродження забутої пісні “Пускайте нас” співачкою NAVKA (Відео)

“Через ті події, які відбувались і відбуваються в нашій країні, я взяла цю пісню до свого репертуару і дуже часто на концертах співала її під фортепіано, саме тому мені захотілось включити її у проект “Україна в піснях”.

«Засвіт встали козаченьки” — українська народна пісня, авторство якої приписують піснярці з Полтави Марусі Чурай. У ній говориться про те, що козак, вірний своєму обов’язку, вирушає в дорогу — захищати рідну землю. Він змушений покинути матір, кохану дівчину. І просить свою неньку, коли з ним щось трапиться, прийняти його дівчину Марусю як за свою дитину.

NAVKA перевезла актора з Туреччини заради зйомок нового кліпу (Відео)

Это слайд-шоу требует JavaScript.

“Ця пісня не є для мене простою чи черговою, тому що свого часу, я не раз чула відгуки з передової про те, що такі пісні надихають. Якщо вони надихнули одну людину на життя та на боротьбу, я від цього дуже щаслива. Коли ми обговорювали ідею пісні, то я не хотіла бути в ролі жінки, ні в ролі матері, я хотіла бути тією музою, якою я себе відчула у 2014 році”.

У кліпі проекту відзнялись більш ніж 30 справжніх козаків з різних областей України, кожен з них надзвичайно типажний. Наймасовішою сценою кліпу стала —  “Похід козаків на війну”, де було задіяно більш ніж 15 коней.

Другий кліп проекту «Україна в піснях» співачки NAVKA

“Ідея з козаками зав’язалась дуже спонтанно, співпрацювали з козаком Сергієм Шумом, який опікується козацьким вишколом “Сокіл” у с. Нові Петрівці, Межигірський район. Він організував приїзд козаків з різних областей України, які володіють різними видами зброї, серед них був музикант Олександр, який грав на лірі”.

NAVKA презентувала перший кліп проекту «Україна в піснях» (Фото, Відео)

Дивимось:

Локацію одразу планували взяти Межигір’я, тому що саме там колись був дуже відомий козацький монастир, який знищили, саме тому команда зробила акцент на збереженні козацької історії. Місцем зйомок став парк —  “Київська Русь”, який є надзвичайно автентичним.

“(Не)відоме Межигір’я! Пуп української ідентифікації, місце національного поклоніння. Ця місцина бачила руських богатирів та характерників. Тут молилась та спочила козацька Слава! Це все про Межигір’я. Не дарма в Межигір’я йшло козацтво та вважало його своїм духовним осередком. Славу цієї місцини не можуть згубити ніякі ворожі сили. Сьогодні Межигір’я має велике значення для відродження бойового духу, звитяги, козацтва та слави України, місцем для об’єднання нації навколо української історії, національної культури та героїв” — прокоментували козаки.

Это слайд-шоу требует JavaScript.

У кліпі також знімались професійні актори, які неперевершено передали емоції цієї пісні та показали справжню історію. Всіх акторів знайшли в останній день перед зйомками.

“Так, як проект “Україна в піснях” не дає нам змоги мати багато часу і він дуже обмежений, до нас можуть приєднатись тільки завзяті сміливці. Якщо хтось погоджується за день до зйомок втілити якусь ідею, то я впевнена, що це буде зроблено нереально круто”.

Нагадуємо, що кожен понеділок, співачка NAVKA презентує новий кліп соціально-культурного проекту — “Україна в піснях”.

Рубрики: Музика

Залиште ваш коментар