Народна артистка України Наталія Бучинська цьогоріч на прохання оргкомітета взяла участь у міжнародному журі пісенного фестивалю “Слов’янський базар” у Вітебську. Наталія щойно повернулась з Білорусі і одразу поділилась з нами враженнями від перемоги української конкурсантки Еліни Іващенко, а також розповіла про свій дует з білоруською зіркою та похизувалася ексклюзивною вишиванкою.

Элина Иващенко стала для земляков тетей из телевизора

— Ще на початку весни я отримала запрошення стати частиною міжнародного журі “Слов’янського базару», — розповідає Наталія Бучинська. — Раніше я їздила як співачка на Дні України, а цьогоріч мова йшла про конкурс вокалістів. Мені було дуже цікаво спробувати себе в такій іпостасі. Та ще конкурсантом від України була Еліна Іващенко, яку я чула раніше! Тому довго я не думала.

Наталья Бучинская отказалась от шоколада

Это слайд-шоу требует JavaScript.

Але одним журі не обійшлось. Мені запропонували дует з білоруським артистом Германом. Цікавим було те, що пісню ми записували в режимі оnline, через Інтернет. Таке, виявляється, можливо :) Пісню можна послухати і побачити в ТВ-трансляціях , та і в мене на сторінці у Facebook.

Телегид и Наталия Бучинская путешествовали по родным местам певицы

Ще я заспівала з Великим президентським оркестром. Погодьтесь, через пандемію та карантин такі виступи сприймаються артистами як подія.

Моєю основною ідеєю було показати, як має виглядати українська естрадна співачка. Переконана, зараз це дуже важливо, особливо там, в Білорусі. Це відповідальність, тому я поставилась до цього дуже серйозно. Ми завантажили в авто цілу купу концертних костюмів, а на фінал в мене була підготовлена ексклюзивна вишиванка, яка не давала спокою декотрим членам журі (😉). Вже потім я роздавала контакти майстрині, яка створила вишиванку, направо і наліво. Бо дуже всім сподобалась моя вишиваночка ;)

Наталья Бучинская гоняла мышей в Париже

Я дуже горда, що саме українка завоювала першу премію і приз президента Білорусі. Це дуже достойна оцінка українській пісні. Я бачила, як в журі реагували на виступ Еліни Іващенко. Це було неймовірно.

Оставьте ваш комментарий