В акторів «Вар’яти-шоу» (Новий канал) знову свято! Сьогодні усі вітання линуть до Віталія Тильного, який завершив піврічний марафон схуднення. Ще на початку січня хлопець важив понад 110 кг, а зараз цифри на вагах опустилися нижче 83 кілограмів. До речі, зважитися скинути вагу йому допомогло парі.

Актор «Вар’яти-шоу» худне за гроші

– Моє схуднення на 80% залежало від харчування і на 10% – від тренувань, – каже Віталій. – Я дотримувався дієти і стежив за тим, що їв. 

Хлопець зізнається, що останні три місяці для нього були найважчими.

– Це було пекло, – каже Віталій. – По два тренування на день, чотири години в залі, недоїдання, нерви, зриви, застій у кілограмах, знову нерви, ненависть до тренера і до себе (усміхається). На щастя, цей період минув тиждень тому, коли цифри стали нижче 83 кг.

Володимир Жогло з «Вар’яти-шоу» одружився!

Актор каже, що окрім тренування та парі досягнути бажаного результату йому допомогли шанувальники.

– Підтримка – то є велика сила, – розповідає Віталій. – Дякую всім, хто писав добрі слова.

Сьогодні Віталій Тильний дає пораду всім тим, хто хоче досягти результату у схудненні.

– Підніміть п’яту точку з дивану, – каже актор. – Щоб результат не заставив себе чекати – викладайтеся на 200% з професіоналом. Все робіть щосили. І це стосується не лише спорту. Я робив так і буду робити. Зараз – мінус 30 кілограмів, але не зупиняюся! Якщо мотивував хоча б одного – шість місяців праці минули не даремно!

Рубрики: Блоги Звезды ТВ

Оставьте ваш комментарий