Зустрічаємо нові музичні роботи від популярних українських виконавців та гуртів!

  • Vlad Darwin презентує автобіографічне mood video «Зірка», де показав кадри з особистого архіву; 
  • «Цвіт Кульбаби» — трек «Манікюр»;
  • Tanya Li — ремікс на хіт Ne Dogorela, створений разом з Sokolov & MCHLSS;
  • Артем Пивоваров — live -концерт «Земной»;
  • Mozgi — стильний ч/б кліп на танцювальний хіт Chica Bamboni, знятий Аланом Бадоєвим.

Vlad Darwin — «Зірка»

«Зірка» — це романтична історія життя, створена з архівних відео Влада та його дружини – джазової співачки Kristina Marti. Як зізнався артист, «Зірку» він присвятив своїй коханій, але хоче, щоб ця пісня стала рідною для мільйонів закоханих сердець! Цю пісню співак презентував на свій 34-й день народження.

– Зірка – це те, що народжується в любові між чоловіком та жінкою. Це плоди любові: майбутні діти, спільні проекти, те, що залишається після нас. Нехай ці нові Зірки будуть щасливими. Це мій головний меседж, і я відпускаю його у вільний політ як найулюбленішого птаха, що прагне свободи!, – відверто поділився Vlad Darwin.

Vlad Darwin на карантине освоил новую специальность

«Цвіт Кульбаби» — «Манікюр»

«Манікюр» — пісня, яка увійде до нового альбому гурту «Цвіт Кульбаби», була написана Василем Марущаком саме під час карантинних канікул, пісня про дівчину, яка не боїться експериментів і змінюється на краще.

Гурт «Цвіт Кульбаби» вдало поекспериментував із жінкою

Tanya Li — Ne Dogorela (Sokolov & MCHLSS)

TANYA LI — певица, ведущая музыкальных телеканалов М1, М2 и радио Люкс ФМ презентует ремикс на песню «NE DOGORELA». Авторами миксованной версии стали Sokolov & MCHLSS. Всего за один месяц провокационный клип на песню «NE DOGORELA» собрал более 500 000 просмотров только на официальном канале певицы. Напоминаем, что в видеоработе была изображена история двух девушек на грани дружбы и страсти. TANYA LI: «Мы подарили новую жизнь песне «NE DOGORELA», чтобы вместе с вами разрывать танцполы и ловить ритмы этого лета. Мы добавили уверенности и каплю дерзости этому нежному и проницательному треку. Теперь под него невозможно устоять на месте!»

Певица и телеведущая Tanya Li сняла подружку в клипе о законченных отношениях (ПРЕМЬЕРА)

Mozgi — Chica Bamboni

Warning! Осторожно! Sexy чики и дерзкие музыкально-танцевальные ковбои #MOZGI в клипе Chica Bamboni Тот самый трек, который разрывает TikTok!

Нова музика: Mozgi, Віталій Козловський, Друга Ріка; ВВ, Божичі, Ніна Матвієнко

Артем Пивоваров — Музыкальный экшн «Земной» (live)

Съемки проводились в историческом месте – возле оранжереи на территории Национального Экспоцентра Украины. Было привлечено большое количество специалистов: команда из 10 осветителей, 2 команды звукорежиссеров, команда, которая отвечала за постройку уникальной сцены и виджеинга, команда из 3 операторов.

Артем Пивоваров розповів, як дитячі страждання допомогли йому в становленні 

Также Артем подготовил небольшой сюрприз –  хит «2000» он исполнил вместе с молодой артисткой Uliana Royce. Скоро мы услышим новый EP певицы, который ей написал Артем совместно с его Pivovarov Production.

Uliana Royce бросила вызов сама себе

Рубрики: Музика

Залиште ваш коментар