Зірка топового проекту «Київ вдень та вночі» Нового каналу Карина Гаврилюк чекає на первістка! Як і багато матусь, дівчина не ризикувала ділитися щасливою новиною до другого-третього триместру. Тому фани дізналися про вагітність Каріни, вже коли в неї з’явився животик:

Беби-бум на «Від пацанки до панянки»: еще одна участница беременна

– У нас з Сашком (чоловік Карини) стосунки достатньо швидкі, – поділилася Каріна з Новим каналом. – Ми не витрачали свій час на якусь дурню, бо одразу зрозуміли, що підходимо одне одному. Ми швидко почали жити разом, потім витримали період стосунків на відстані, коли я полетіла за кордон на роботу на два місяці. А через кілька місяців він зробив мені пропозицію. Ми вже тоді хотіли сім’ю. На початку весни я зрозуміла, що маю зробити тест, щоб перевірити мої здогадки (усміхається). Тест був позитивний! Ми не вірили, і не розуміли. У нас був позитивний шок!  Я бажаю кожній жінці відчути те, що я зараз відчуваю я.

Бэби-бум в Голливуде: кто из звезд скоро родит

Зараз Каріна знаходиться на екваторі свого терміну. Тобто, до пологів залишилося трошки більше чотирьох місяців. Пара зізнається, що на одному малюку зупинятися не будуть. Свою родину вони бачать великою. Ім’я для первістка майбутні мама з татом ще не обрали.

Рубрики: Блоги ТВ

Оставьте ваш комментарий