Народна артистка України Оксана Пекун здивувала шанувальників яскравою літньою фотосесією, автором якої став її колега, співак та автор пісень Максим Новицький, який виявився ще й гарним фотографом!

Оксана Пекун та Максим Новицький запрошують у «Літо» (Прем’єра пісні)

Як сама артистка, так і армія її фанів були у справжньому захваті, побачивши ці світлини. Оксана Пекун поділилась з TG емоціями стосовно події:

«Всі хочуть мати ідеальні фото, тому вибір фотографа — справа нелегка! Світлини Максима Новицького — живі, щирі, а кольори завжди теплі. Фотосесія креативна і стильна, пройшла швидко, легко та невимушено: все відбувалося настільки природньо, що я навіть і не помітила, як пройшов час. Працюючи з Максом — неважливо, на сцені, у студії чи на природі, завжди хочеться посміхатися! Максим Новицький має свій індивідуальний підхід до справи і унікальне бачення! Я дуже рада, що він відкрився для мене ще й як хороший фотограф».

Оксана Пекун та українські артисти підготували для медиків музичний подарунок

Это слайд-шоу требует JavaScript.

А ось що розповів автор фото Максим Новицький:

«С Оксаной мы знакомы ровно 10 лет. С первых дней знакомства у нас сложился невероятный творческий тандем,  который вылился в прекрасные дуэты и дружбу . И совсем недавно мы презентовали клип на песню «Літо”.  Я всегда восхищался и восхищаюсь  красотой Оксаны, и вот предложил сделать фотосессию и показать мое видение  Оксаны в моем мире света и теней . Оксана с радостью согласилась. Несколько часов съёмок подарили нам душевное тепло  и прекрасные фотографии».

Оксана Пекун записує дует про літо і кохання з молодим колегою

Это слайд-шоу требует JavaScript.

Рубрики: Зірки

Залиште ваш коментар