23 липня на даху у центрі столиці зіграли перший живий концерт гурту «Шосте Чуття» за час карантину просто неба. Відбувся він на відкритій зеленій терасі в прямому ефірі однієї української радіостанції з дотриманням усіх карантинних вимог. Для організаторів найважливішим було провести захід дотримуючись усіх постанов МОЗ, забезпечити дистанцію між людьми, обмежити кількість запрошених, але зберегти адреналін і драйв у кожного шанувальника. І це вдалось! Безпечний концерт розірвав усі шаблони.

Гурт»Шосте Чуття» відзняв чуттєвий кліп у трьох вимірах

«Душа плаче і радіє, що нарешті ми зустрілись після затяжного карантину. Я думаю кожен артист вже з нетерпінням мріє співати наживо для своїх слухачів. Мрія гурту “Шосте Чуття” сьогодні стала реальністю. Дуже надіємось, що ситуація у світі з COVID-19 скоро стабілізується і знову ми зможемо концертувати». —  розповів фронтмен гурту «Шосте Чуття» Михайло Бучковський.

Гурт «Шосте чуття» презентує найліричнішу композицію «Твій Hello»

Київська публіка дуже тепло прийняла музикантів, співали улюблені пісні, і навіть після годинного концерту не хотіли відпускати гурт і викликали на біс!

У програмі безпечного концерту гурт презентував новий альбом «Безмежність» в який увійшли відомі пісні гурту: «Твій Hello», “Дай мені руку”, «Зачаруй», «Оля» і ін. Не було жодної пісні, яку б не підспівували глядачі. Та, звичайно, найбільший захват викликали пісні ― «Танцюй», «Зачаруй», «Оля», «Ні обіцянок, ні пробачень…» у запальній музичній інтерпретації «Шостого чуття» автора Віктора Павліка.

Рубрики: Музыка

Оставьте ваш комментарий