Українська акторка Слава Красовська, яку ми пам’ятаємо за серіалом «Кріпосна» (там вона зіграла кріпачку Галю зі складною вдачею), відпочиває на Херсонщині. Слава поділилась у соцмережах яскравими світлинами та розповіла про казкове озеро – рожеве. У прямому сенсі!

Звезда»Крепостной» Слава Красовская поделилась свадебными фото

«Рожеве озеро (Лемурійське озеро), — коментує Слава Красовська. — Перлина подорожі Херсонщиною. Футуристичний курорт. Вода в озері справді рожева і справді настільки солона, що в ньому не тонеш, можна лягти на воду і просто відпочивати 😎 А навколо озера — майже безлюдна пустеля, з одного боку до горизонту усе засіяно величезними вітрогенераторами, а з другого — куди бачить око простяглося моторошного вигляду озеро Сиваш. Так що, плаваючи, відчуваєш себе у відпустці десь на Марсі, настільки незвична ця картина!

На території ночувати не можна, усі лікувальні процедури ( а вода і грязі там лікувальні, як і на Мертвому морі) здійснюються з 08:00 до 20:00. Заїхати на територію санітарної зони коштує 50 грн для однієї особи і в цю вартість входить користування душовою, вбиральнею, кабінкою для перевдягання і питною водою. Порядок денний (якщо ви плануєте отримати оздоровчий ефект) наступний: в солоному озері треба купатися не менше 40 хвилин, потім намаститися грязями, почекати, поки вони висохнуть ще 30 хвилин, далі змити їх в спеціально відведеному місці (щоб не забруднювати душову), далі, якщо є бажання можна ще плавати (ну або іти змивати сіль).

Слава Красовская — повелительница огня

Нічого особливого типу ресторанів або розваг на території немає, лише палатка з напоями і легкими перекусами на зразок кукурудзи і печива, але цей мінімалізм надає «марсіанському» відпочинку особливого шарму. Навіть якщо ви не плануєте покращити здоров‘я, цей «санаторій під відкритим небом» варто побачити».

Рубрики: Блоги Подорож

Залиште ваш коментар