Триває підготовка до нового сезону шоу «Танці з зірками»! Нещодавно ми писали, що учасниками стали Олег Винник, Надія Мейхер, Санта Дімопулос та ін. Хто ще приєднався до складу танцюристів:

Юлія Саніна (фронтвумен The Hardkiss) отримала у якості партнера хореографа Дмитра Жука.

Солістка гурту «НеАнгели» Слава Камінська повертається на паркет! Нагадаємо, минулого разу Слава була вимушена відмовитись від участі через травму. А її партнером став Дмитро Дікусар.

Слава Каминская хочет разучиться баловать детей

View this post on Instagram

@dikusar_dmitriy 👌🏼🙂

A post shared by Слава Каминская (@babaslavka) on

Актриса Дар’я Петрожицька, зірка серіалу «Папік», танцюватиме з балетмейстером Ігорем Гелуненко.

View this post on Instagram

Вже цієї осені на паркеті #танціззірками партнером Дар'ї Петрожицької (@petrozhitskaya) стане танцівник і балетмейстер Ігор Гелуненко (@ihor_helunenko), який вперше цього сезону братиме участь у шоу. Який танець у виконанні цієї пари ти хотів би побачити у першому прямому ефірі? 😍 Акторка розповідає: «У мене суперкрутий партнер! Людина, якій я довіряю, і який мене мотивує, змушує працювати. Коли ми розучували пару "па" для знімань промо, а у мене щось не виходило, він називав мене – "пиріжок", а коли виходило – "бальниця", і це мене тішить. Ми з ним обоє новенькі на "Танцях з зірками", і може від цього нам так комфортно один з одним. Подивимося, що буде між нами на паркеті»

A post shared by Танці з зірками на 1+1 (@tanci1plus1) on

В сериале «Папик» две роли исполнили настоящие собаки

Український актор Тарас Цимбалюк («Чорний ворон», «Кріпосна») підкорюватиме паркет разом з  хореографом Яною Заєць, яка раніше танцювала з Іраклі Макацарія.

Партнером Надії Мейхер став Кирило Васюк, чемпіон Європи WDC; а Санти Дімопулос — хореограф Максим Леонов.

View this post on Instagram

Приветствую! ♥️ После того как я согласилась учавствовать в шоу «Танці з зірками» ,#танціззірками следующий важный шаг , это поиск партнёра… Безусловно все танцоры проекта профессионалы своего дела, но.., мне нужно было НЕЧТО большее😉 Я искала партнёра , который бы смог благодаря своим внутренним качествам на время проекта так сказать «приручить дикую кошку»😂, я нужндалась в очень энергетически сильном человеке , танцуя с которым во- первых не подавляла свою энергетику, скорее наоборот загоралась как факел😉, а во-вторых чтобы у меня даже мысли не возникало его подавлять, и «разделять и властвовать» ( что мне очень присуще). Но при этой всей силе, мне одновременно хотелось чтобы мой партнёр обладал чувственностью , что для меня так важно во время танца. Ведь только так хореография становятся танцем, а танец приобретает подлинность и трогает зрителя… Когда партнёры открываются друг другу, чувствуют , доверяют ( особенно партнёрша) , это уже не просто танец, а некий ритуал, который увлекает за собой , вдохновляет ЗРИТЕЛЯ…И Я НАШЛА ТаКого ПАРТНЁРА!!! .👉 @kyryll_v 👈👍💪 Я очень верю, что наша пара с каждым танцем будет ВАС всё больше и больше удивлять 😉 Спасибо тебе @zavaduk 🖤 за доверие…💋 STYLE by: @olgaslon♥️ @kyryll_v 💃🏻 #бальныетанцы #надеждамейхер #кириллвасюк #профессионал @tanci1plus1 @1plus1_ua

A post shared by НАДЕЖДА МЕЙХЕР (@nadyameiher) on

Рубрики: Звезды ТВ

Оставьте ваш комментарий