Популярна українська ведуча новин ТСН.Тиждень на 1+1 доволі рідко розповідає про свого 12-річного сина Артема. Але цього разу вона вирішила поділитися зі своїми підписниками новими фото з Артемом в Instagram.

Ведуча не тільки розмістила світлини з нащадком під хештегом #нашелітовдома, але і розповіла про захоплення сина. Виявляється, Артему подобається екстрим, а саме виконання трюків на самокаті.

Алла Мазур, як дбайлива мама, намагається поринути у світ сина і, навіть, почала вивчати термінологію, яка стосується хобі Артема. Також разом з сином ведуча побувала в спеціальному скейт-парку.

«Діз’астер, банік Діз’астер, дроп в скат і дроп зі скату… Вивчаю нові терміни — і нове захоплення сина. Точніше, захоплення вже не нове) Але тільки відпустка дала можливість поїздити з ним у спеціальний скейтпарк. І побачити зблизька, якою крутою штукою може бути трюковий самокат) Що таке в ньому дека, стакан, гріпси і пега — я вже знаю. Тепер приглядаюсь до тонкощів виконання трюків. І треба бачити, який щасливий Артем, що мама зацікавилась його улюбленим заняттям! Хоча на фото намагається зберегти максимально незалежний вигляд» — поділилась Алла Мазур. Колега Мазур по ТСН — Марічка Падалко одразу прокоментувала пост і написала: «В тебе міцні нерви! Тьома молодець».

Алла Мазур на своїй сторінці також розповіла, що вони з сином полюбляють рибалку, і пішли ловити рибку для своїх котів Асі та Мусіка на Дніпро. Якраз нагода – почалася відпустка і шкільні канікули тривають.

«Літо може бути розкішним і зовсім близько від дому — запевняємо ми з Тьомою. Нам, звичайно, пощастило: живемо поряд з Дніпром. Але вирватися на рибалку, скажімо, під час роботи і навчання зовсім непросто. І от нарешті — канікули і відпустка! І наш нинішній улов. Кількість риби — справа не принципова. Зате ми надихалися свіжим повітрям. Закликаємо усіх не сумувати, якщо не вдалося цього літа поїхати кудись далеко. Маємо чудовий шанс перевірити околиці — і виявити те, чого в щоденній гонитві не помічали», — написала Мазур під хештегом #нашелітовдома.

Рубрики: Блоги

Оставьте ваш комментарий