Небезпечні, жахливі, брудні міста, де не те що працювати, жити важко – саме в такі місця й вирушили ведучі нового проекту «У кого більше?» Вони намагатимуться знайти там роботу та житло, а головне – заробити якомога більше грошей в непростих умовах, далеко від рідного дому. Прем’єра – 31 серпня на Новому каналі.

Без їжі та води

Головне в проекті – дух суперництва і цілковита непередбачуваність. Переможець отримує головний приз, той, хто програв – покарання.

– Двоє журналістів наважуються зіграти в екстремальну гру: хто заробить більше грошей у чужій країні? – пояснює ідею реаліті керівник проекту Анастасія Толстошеєва. – За правилами гри, залишившись без копійки грошей в кишені, їм потрібно вижити в небезпечній екзотичній країні та заробити. У ведучих є три дні, протягом яких потрібно знайти роботу. Щодня їм доводиться робити складний вибір між власним комфортом і бажанням перемогти. Вони рахують кожну витрачену копійку, аж до покупки води. В перший день гравці йдуть на роботу, про яку вони завчасно домовилися ще в Україні. У другий – мають за найкоротший термін знайти, як і де заробити без попередніх домовленостей. У третій день – обмінюються роботами і намагаються дати супернику якомога важчу роботу – екстремальну або психологічно нестерпну, щоб той не впорався і не зміг заробити грошей.

Звідси й назва «У кого більше?» Виграє той, хто заробив більше і витратив менше. Переможець отримує подарунок у вигляді дорогої розваги або послуги, а от на переможеного чекає дуже неприємне покарання. Наприклад, з’їсти огидну місцеву страву з жуків або скупатися в болоті.

Важливо: журналісти не мають води, їжі і заздалегідь заброньованого житла – все це вони повинні знайти самі вже на місці.

Знімали реаліті протягом півроку в країнах Африки та Азії. Серед них: Індонезія, В’єтнам, Камбоджа, Мадагаскар, Маврикій, Танзанія, Таїланд, Непал, Індія, Шрі-Ланка та острів Занзібар.

Хотіли звільнитися

Ведучими проекту стали вже знайомі багатьом глядачам Максим Узол і Ольга Манько, Анастасія Кошман та Анна Олицька, а також Аліна Мисечко та Валентин Чернявський.

– Після кожного відрядження я говорив, що воно останнє! – розповідає журналіст Нового каналу Максим Узол. – Травми, поліція, сльози. Після такого пережитого трешу обов’язково хтось із нас хотів звільнитися. П’ять-сім щеплень у руки-ноги перед кожним відрядженням. Мінус чотири кілограми після кожної поїздки, щонайменше два місяці відновлення, а ще лікування. Але зараз, коли я охолов, розумію, що хочу в це пекло знову (сміється).

У парі з Максом змагалася не його тільки колега, а й дружина Оля Манько. За словами ведучої, змагатися з коханою людиною було нелегко.

– Я дуже чекаю прем’єру, адже розумію – такого на телебаченні ще не було, – каже Оля. – Ми реально виживали в Африці та Азії. Пережили дуже багато, і хочеться швидше все показати глядачам. Для нас із Максом це ще й дуже особиста історія. На час зйомок ми стали затятими суперниками, адже в кожному епізоді має бути переможець і переможений. Звісно, не обійшлося без з’ясування стосунків, але було дуже багато приємних моментів, коли ми намагалися йти проти правил заради кохання. Вийшло у нас порушувати правила проекту чи ні, судіть самі.

А от їхня колега, Анна Олицька, схоже, повернутися в такі умови не зможе ні за які коржики.

– Наше з Настею Кошман відрядження тривало 45 днів, – згадує найдовшу подорож Аня. – Це був суцільний стрес. Знімали в Азії, в умовах цілковитої антисанітарії. Пам’ятаю, у Джакарті, столиці Індонезії, було просто жахливо. Величезна кількість вихлопних газів, тарганів, купа людей, на пішохідних переходах неможливо пройти. Був ризик захворіти на малярію, адже ми жили в нетуристичних місцях, а роботу шукали у промислових районах.

«У кого більше?» – з 31 серпня на Новому каналі.

Оставьте ваш комментарий