Учасниця першого сезону ТМПУ обіцяла привести себе у форму до Суперсезону і майже дотрималась свого слова. 

Коли Новий канал оголосив голосування за учасниць «Супер Топ-моделі по-українськи» — сезону, в якому беруть участь кращі з кращих випускниць модельних реаліті, — Ліза Доронько з першого сезону «Топ-моделі по-українськи» пообіцяла шанувальникам схуднути на 15 кг.

Стартовали съемки «Супер Топ-модели по-украински»

— Мені потрібно було обов’язково виграти це голосування! І я придумала план — спочатку попросила своїх підписників постити у сторіз прохання віддати за мене свій голос. Потім підключила блогерів, щоб вони публікували у себе посилання на голосування. Якщо пройду всі етапи і потраплю в Суперсезон, то схудну на 15 кіло! Обіцяю, — говорила Ліза.

Обіцянку їй майже вдалося стримати — дівчина й справді схудла. Щоправда, не на 15 кг, а на 10.

— Найголовніше — їсти маленькими порціями, тоді можна їсти, що завгодно і не поправлятися. Але я все одно намагаюся вживати не все підряд, а правильну їжу: овочі, фрукти, м’ясо. А ще повністю відмовилася від вуглеводів, не їм каші, — зізналася випускниця модельного реаліті Нового каналу. — На власному досвіді зрозуміла, що дієти — це маячня!

Хоча схуднення позитивно відбилося на зовнішності Лізи, багато хто критикує її — мовляв, могла б схуднути ще більше, погано працювала над собою. Але Доронько каже, що навіть 10 скинутих кілограм — величезна праця для неї. І головне, що вона позбулася їх без шкоди для здоров’я.

— У мене розлад харчової поведінки. Три роки тому через схуднення до фіналу «Топ-моделі по-українськи» я довела себе до того, що апендикс луснув через запалений кишечник, —пояснила Ліза. — Тому, дівчатка, дуже важливо не худнути в істериці, а вести здоровий спосіб життя. До чого я і прагну.

Чи допоможуть скинуті кілограми перемогти Лізі в «Супер Топ-моделі по-українськи» — дізнаєтеся вже цієї осені в ефірі Нового каналу!

Оставьте ваш комментарий