Серіал “Матусі” показують з понеділка по четвер о 23:00 на телеканалі ТЕТ, він розповідає про трьох подруг, які знаходяться на різних етапах свого життя. Аня — новоспечена матуся, Юля —матуся трьох дітей, а Віка — гарненька. Юля знає, як це — бути мамою трьох дітей, встигати будувати кар’єру і навіть мати час перевести дух.

Порада №1

Юля рекомендує всюди брати з собою пляшку звичайної води та цукерку. Як мама з досвідом, вона впевнена, що будь-який вихід із дому на 15 хвилин може перетворитися на восьмигодинний забіг містом в пошуках того самого костюму жабеняти, який потрібен на завтрашній виступ в дитсадку о 8 ранку. Вода — для мами, цукерка — для дитини. Або навпаки. Так чи інакше, речі незамінні.

 Порада №2

Юля рекомендує користуватися тільки водонепроникними гаджетами. В мить, коли дитина виливає на ноутбук зі щойно написаною статтею щось таке липке і дуже мокре, можна відчути відразу усі п’ять стадій горя. Та не якщо усе: від планшета до зарядного пристрою, водонепроникне.

 Порада №3

Юля радить вимкнути сповіщення в батьківських чатах. Коли кожні 5 секунд приходять сповіщення з трьох різних чатів зі школи й дитсадка — ні часу з дитиною не проведеш, ні нормально не попрацюєш. Функцію mute notification точно запропонував впровадити хтось багатодітний.

 

Оставьте ваш комментарий