З 18 серпня на телеканалі 2+2 розпочнуть виходити прем’єрні випуски інформаційно-розважального проекту «Загублений світ». У промокампанії, яка має слоган «Просто космос!», ведучі програми Максим Сухенко та Геннадій Попенко, перевтілившись у астронавтів, відправились у космос на пошуки невідомого досі світу, повного загадок і таємниць.

Телеканал 2+2 празднует десятую годовщину и начинает юбилейный телесезон!

«За три роки у «Загубленому світі» ми розповіли сотні неймовірних фактів, тому пошук нових історій для цього сезону став для нас справжнім викликом. Щоб знову дивувати глядачів 2+2, ми вирішили вийти за межі та піднятися до зірок, хоча й тільки на екрані. Новий сезон «Загубленого світу» буде справді космічний – невідомий, далекий, а тому нереально цікавий і хвилюючий»,  –  розповідає Максим Сухенко, ведучий та продюсер проекту. 

Тематичні проморолики знімали з використанням новітніх технологій, які дозволяють помістити людину у віртуальний простір. Зйомки тривали понад 13 годин.

«Це були дійсно шалені зйомки як для знімальної групи, так і для нас з Максимом Сухенко. Усі 13 годин ми з ним були у скафандрах космонавтів, у яких було дуже спекотно. Звісно, це не професійні костюми астронавтів, які важать більше 100 кг, проте й ці дуже важкі, – ділиться Геннадій Попенко. – У такому костюмі потрібно було ще й стрибати. Долати гравітацію допомагала система тросів та підвісів. Коли хтось із нас підстрибував, величезний каскадер тягнув інший кінець тросу, і стрибок виходив дійсно неземним. Результат точно вартий витрачених зусиль!»

У нових випусках «Загубленого світу» ведучі Максим Сухенко та Геннадій Попенко разом з експертами проекту продовжать розкривати нові межі всесвіту та відкривати сенсаційні, часом шокуючі факти про нашу планету.

Що приховує Карибське море, на які катаклізми слід очікувати людству через зміну клімату, хто здійснив найзухваліше пограбування століття, де шукати скарби, заховані мандрівниками сотні років тому, та чи є життя на інших планетах – дивіться цикл документальних програм «Загублений світ» з вівторка по четвер на телеканалі 2+2.

Нагадаємо, що 17 серпня на телеканалі 2+2 відбудеться перша серіальна прем’єра ювілейного телесезону – детективна історія «Звонар-2» про непросте життя оперативника Антона Звонцова, який майстерно поєднує роботу в правоохоронних органах з вирішенням приватних завдань.

Рубрики: ТВ

Оставьте ваш комментарий