Учасниця «Від пацанки до панянки» (Новий канал) поділилася подробиці про найзворушливіший період у житті.

Вже не секрет, що 21-річна Аліна #ДвєЗвєзди Шевченко вагітна первістком. Про свій цікавий стан учасниця «Від пацанки до панянки» (Новий канал) повідомила незабаром після такого ж зізнання колишньої однокласниці за Школою леді Влади Роговенко. З тих пір дівчина із задоволенням розповідає, як протікає її вагітність.

– Стать малюка поки невідома. Але я б дуже хотіла хлопчика, – зазначила Аліна Шевченко. – Хоча, якщо буде дівчинка, буду рада і їй. Нам із коханим немає різниці. Адже це довгоочікувана дитина. Ми в будь-якому випадку будемо її любити!

Оскільки учасниця «Від пацанки до панянки» (Новий канал) завжди хотіла хлопчика, варіанти імені для майбутньої дитини вона поки придумала тільки чоловічі. Правда, не всім близьким Аліни подобаються її ідеї…

– Я багато думала над тим, як назвати майбутню дитину, – поділилася #ДвєЗвєзди. – Хотіла Тарасом або Тимуром, а мій хлопець наполягає на імені Василь. Мені ця ідея зовсім не до душі! Схоже на прикол якийсь, як раніше говорили: «Вася, шо ти гониш?». Ідеї імені пропонують і родичі. Моєму татові дуже подобається ім’я Давид. Я відразу сказала, що проти. Не хочу давати дитині занадто християнське ім’я. Загалом, ми всі продовжуємо радитися, але остаточне рішення буде за мною і моїм хлопцем.

Схоже, якщо Аліна #ДвєЗвєзди Шевченко дійсно чекає хлопчика, в її родині почнуться справжні баталії з приводу імені. Що ж, може, якщо це буде дівчинка, обійдеться без суперечок?

Рубрики: Новости

Оставьте ваш комментарий