Сьогодні, 31 липня, Олег Винник святкує день народження! Прихильниці з його головного фан-клубу «Многосчастьевск» зняли спражнє німецьке кіно, щоб привітати артиста. Вони самі стали головними героїнями цього відео!

Олег Винник поддержал донорское движение

Традиційно щороку на день народження «Містера Щастя» найпалкіші учасниці фан-клубу співака «Многосчастьєвськ» готують для свого Маестро щось незвичайне, але цьогоріч їм захотілось вразити і здивувати по-особливому. Тим більше, що саме у 2020 році офіційному фан-клубу Олега Винника «Многосчастьєвськ» виповнюється 5 років, тому подарунок також хотілося «ювілейний» та ексклюзивний!

Олег Винник развенчал мифы о собственной музыке

За словами «головної» прихильниці Валерії Барон, виникла ідея зробити кавер-версію на вже популярну пісню співака. Так, у відеокліпі з’явились спеціальні гості — зірки ювілейного телепроекту «Х-Фактор» — гурт Romax, який прославився на шоу виконанням оригінальних каверів на пісні Олега.

Музичний супровід для відеопривітання був обраний відповідний. Як з’ясувалось, свого часу співак написав і присвятив усім своїм прихильницям хіт «Пчела Майя». Тому засновники спільноти «Многосчастьєвськ» вирішили знімати привітальне відео саме на цю пісню — Гімн усіх фанаток Винника! Але навіть тут поціновувачі творчості «Містера Щастя» відзначились оригінальністю.

Это слайд-шоу требует JavaScript.

Протягом декількох тижнів найвідданіші фанатки Винника займались акторською майстерністю, німецькою мовою, танцями і… бджільництвом. Для цього «вовчицям» навіть довелось пройти курси практичного бджільництва для пасічників-початківців.

А втілив всі «божевільні» ідеї прихильниць Винника режисер Роман Гамкало. «Зізнаюсь, що спочатку до мене звернулись з проханням відзняти привітальне лірик-відео, — сміється Роман, — але коли я прочитав попередній сценарій… зрозумів, що буде невеличке німецьке кіно. Так і вийшло!»

Дивимось:

Рубрики: Зірки Музика

Залиште ваш коментар