Телеведучий та актор Дмитро Танкович, який братиме участь у новому сезоні шоу «Танці з зірками», вже має пару — його партнеркою стала Ілона Гвоздьова. Хореограф, на рахунку якої вже є перемога у проекті у 2018 році, коли вона танцювала з Ігорем Ласточкіним.

«Танці з зірками»: Надежда Мейхер приняла вызов от Олега Винника и передала дальше

Інтрига полягає в тому, що зараз Ілона Гвоздьова — на останніх місяцях вагітності! Невдовзі вона стане мамою вдруге. Але, як повідомляє пресс-служба проекту, Ілона та Дмитро вже розпочали тренування. Як жартує Дмитро Танкович, «Ми з Ілоною — два «телепузики», адже в телеведучого теж є невеличкий животик. Який, напевне, зникне після інтенсивних занять.

До речі, нещодавно ми писали про те, що в новому сезоні «Танці з зірками» братиме участь реперка alyona alyona. Днями стало відомо, що її партнером стане хореограф Юрій Гуревіч, який вперше танцюватиме в проекті. А ось дизайнер Андре Тан, якому кидав виклик Дмитро Танкович, відмовився від участі в «Танцях», бо зараз за кордоном обирає тканини для нової колекції. Натомість, Олексій Завгородній (Позитив), учасник гуртів «Время и Стекло» та Mozgi, погодився взяти участь у шоу.

Рубрики: Зірки ТБ

Залиште ваш коментар