Телеведучий та актор Дмитро Танкович, який братиме участь у новому сезоні шоу «Танці з зірками», вже має пару — його партнеркою стала Ілона Гвоздьова. Хореограф, на рахунку якої вже є перемога у проекті у 2018 році, коли вона танцювала з Ігорем Ласточкіним.

«Танці з зірками»: Надежда Мейхер приняла вызов от Олега Винника и передала дальше

Інтрига полягає в тому, що зараз Ілона Гвоздьова — на останніх місяцях вагітності! Невдовзі вона стане мамою вдруге. Але, як повідомляє пресс-служба проекту, Ілона та Дмитро вже розпочали тренування. Як жартує Дмитро Танкович, «Ми з Ілоною — два «телепузики», адже в телеведучого теж є невеличкий животик. Який, напевне, зникне після інтенсивних занять.

View this post on Instagram

Телеведучий Дмитро Танкович (@tankovichd) у новому сезоні #танціззірками вийде на паркет з чарівною танцівницею і хореографом Ілоною Гвоздьовою (@ilonagvozdeva), на рахунку якої вже є одна перемога у шоу. Будеш вболівати за цю пару? Дмитро зізнається: «У мене найкраща партнерка. Наш дует можна сміливо назвати "телепузиками", адже у мене є такий гарний аккуратненький животик і у Ілони такий самий. Мені хотілось зустріти на проекті партнерку, із якою ми б ідеально поєднувалися. Коли ми почали репетирувати номер для промо, я зрозумів, що Ілона дуже суворий вчитель, але в цьому є великий плюс. До того ж, вагітній жінці не можна відмовити, жоден чоловік так не буде ризикувати. Мені здається, з Ілоною у мене немає проблем, вона просто б'є батогом, ставить на гречку, але я вже навчився ходити з лівої ноги і з правої».

A post shared by Танці з зірками на 1+1 (@tanci1plus1) on

До речі, нещодавно ми писали про те, що в новому сезоні «Танці з зірками» братиме участь реперка alyona alyona. Днями стало відомо, що її партнером стане хореограф Юрій Гуревіч, який вперше танцюватиме в проекті. А ось дизайнер Андре Тан, якому кидав виклик Дмитро Танкович, відмовився від участі в «Танцях», бо зараз за кордоном обирає тканини для нової колекції. Натомість, Олексій Завгородній (Позитив), учасник гуртів «Время и Стекло» та Mozgi, погодився взяти участь у шоу.

View this post on Instagram

Подобається ця пара? Став ❤ Партнером Alyona Alyona (@alyona.alyona.official) у новому сезоні #танціззірками став танцівник і хореограф Юрій Гурич (@gurych_yurii), який вперше братиме участь у шоу. Alyona Alyona розповіла, що вони з Юрієм планують неабияк запалити паркет: «Вважаю, що з партнером мені неабияк пощастило – він справжній професіонал. Скажу відверто – справжній виклик для мене брати участь у такому проекті, але я впевнена, що з таким партнером як Юрій, ми зможемо запалити паркет та здивувати глядачів!»

A post shared by Танці з зірками на 1+1 (@tanci1plus1) on

Рубрики: Звезды ТВ

Оставьте ваш комментарий