Юлія Панкова ревізувала їдальню гімназії у Кривому Розі. Побачене неприємно її шокувало.

За минулий рік в 38% шкіл та дитячих садочків були порушення в організації харчування. Уявіть, це більше 600 отруєнь. Тому ведуча програми «Ревізор» Юлія Панкова вирішила перевірити їдальню гімназії у Кривому Розі.

«Ревізор. Карантин» нагородив супермаркет української мережі

– Парові котлети, картопля пюре, запашні булочки та вітамінний компот – саме такі страви найчастіше пропонують у шкільних їдальнях, – каже ведуча. – Ми перевірили в яких умовах готують у закладі, де навчався Володимир Зеленський.

На кухні їдальні Юлю зустрів непроханий гість – тарган. 

– Незважаючи на наявність комахи в приміщені було чисто, – каже дівчина. – Кухарі дотримувались норм зберігання продуктів та товарного сусідства у холодильниках. Крупи у коморі стояли на піддонах.

Это слайд-шоу требует JavaScript.

На роздачі страв кухар була з довгими нігтями та брудними руками.

– Дівчина контактувала «голими» руками з  готовою їжею, – розповідає Юля. – Мій люмінометр, який визначає ступінь забруднення, показав більше ста одиниць на долонях працівниці. Норма показів – до 30 одиниць. На жаль, це може стати загрозою здоров’ю учнів. 

З автоматами та адвокатами «Ревізора» зустріли в піцерії

Які норми закону були порушені працівниками гімназії? Чи безпечно не лише харчуватися, а й навчатися у криворізькій гімназії № 95? Дізнаєтеся сьогодні у програмі «Ревізор». Вмикайте о 19:00 Новий канал. 

 

Рубрики: ТВ

Оставьте ваш комментарий