Максим Девізоров схуд на 10 кг заради ролі у другому сезоні «Перших ластівок».

Улюблені актори в нових, зовсім несподіваних образах — саме такою буде поява Максима Девізорова, Таїсії Щурук і Максима Самчика в другому сезоні «Перших ластівок», який знімає Новий канал. Наприклад, Максим Девізоров, який зіграв бед боя Дена в першому сезоні, схуд на 10 кілограм, щоб зіграти нового персонажа.

Актори «Перших ластівок» і «Новенької» одружилися

— Я виключив зі свого раціону вуглеводи, солодке, перейшов на білкове харчування — в основному їм куряче філе і яйця. Взагалі я став фанатом курячих яєць — можу їсти їх і на сніданок, і на вечерю, — сміється Максим. — Тричі на тиждень я займаюся в спортивному залі — ходжу на біговій доріжці під музику і серіали. Жири горять!

Акторові подобається те, як він виглядає після схуднення. Але не факт, що він продовжить тримати себе в цій же формі після зйомок «Перших ластівок».

— Спочатку схуднення давалося мені нелегко, але була величезна мотивація. Так що у мого організму вийшло перебудуватися, і зайві кілограми все-таки пішли, — каже Девізоров. — Але я все одно мрію про той день, коли зможу влаштувати собі чіт міл (планове порушення дієти, — прим. ред.). У планах вже гастротури по Києву, Львову та Празі!

Схуднення — не єдине, на що Максим Девізоров пішов заради ролі у другому сезоні «Перших ластівок». Які ще зміни торкнулися його зовнішності, ви дізнаєтеся зовсім скоро — стежте за новинами Нового каналу!

Рубрики: Сериал ТВ

Оставьте ваш комментарий