Спеціально для зйомок святкового шоу «З Днем народження, Україно!», яке канал «Україна» готує до Дня Незалежності, Королева ночі Оля Полякова завітала до Житнього ринку, де разом з продавцями і відвідувачами торгівельної зали станцювала під свій хіт «Ночная жрица». 

Оля Полякова о пути к успеху, муже и досуге на карантине

Одна з найпопулярніших артисток нашої країни Оля Полякова у яскравому сценічному вбранні вийшла до людей, щоб подарувати їм яскраві емоції та зробити звичайний недільний похід на ринок незабутнім. Це дійство було частиною святкового шоу «З Днем народження, Україно!» до Дня Незалежності, яке канал «Україна» покаже 24 серпня.

«По-перше, для мене ця локація дуже знайома, тому що якраз на Житньому ринку я знімала свій кліп «Королева ночі», тому я наче в рідний дім повернулася, – розповіла Оля Полякова на знімальному майданчику каналу «Україна». – Я взагалі пропоную всі концерти робити на базарах! Бо люди велику частину свого життя проводять тут: ходять, купують – як вдома. Якби кожного дня на базарах проводили концерти, я думаю, більшості народу було б веселіше жити!»

Оля Полякова зізналася, що переспала б з жінкою, а Дзідзьо розповів про новий досвід

Ба більше, артистка так захопилася танцем, що ненароком зачепила вітрину молочного відділу та розбила її. Знімальна група, та і самі продавці торгівельної зали почали жартувати, що неймовірної енергетики Королеви ночі не витримують навіть історичні майданчики.

За сценарієм номеру, головним реквізитом постановки мала стати палка ковбаси. Але у Олі Полякової було «багато» питань до нього.

«Я дуже хотіла, щоб вона була велика, товста і тверда. Розумієте?! А з цим проблеми, ви ж знаєте, взагалі. Особливо в гарячих жіночих руках вона тане і стає м’якою. Тому це було проблемою, але ми її вирішили. Поклали цю ковбасу в холодильник, вона застигла і стала гарненька, тверденька, товстенька і довгенька. Все, як любимо ми, жінки середнього віку», – поділилася артистка.

Як повідомлялося раніше, шоу пройде в форматі відеоподорожі країною, гідами в якій будуть кращі українські артисти. Уже відбулися зйомки виступів Сергія Бабкіна, Вєрки Сердючки, Віри Брежнєвої та MONATIK, NK | Настя Каменських, Павла Зіброва, Олега Винника, Тіни Кароль, Michelle Andrade, Олександра Пономарьова, Макса Барських, гуртів MOZGI і KADNAY. Хто ще із зірок візьме участь у шоу «З Днем народження, Україно!» – стане відомо зовсім скоро. Режисер-постановник концерту – Олена Коляденко.

Дивіться грандіозний концерт «З Днем народження, Україно!» 24 серпня, в День Незалежності України, на телеканалі «Україна»!

Рубрики: Звезды

Оставьте ваш комментарий