Ведучий Нового каналу допомагав Аллі Костромічовій, Соні Плакидюк і Сергію Нікітюку оцінювати роботу дівчат-учасниць модельного реаліті.

Днями Новий канал розпочав зйомки Суперсезону «Топ-моделі по-українськи», який буде радувати глядачів не тільки найяскравішими та улюбленими учасницями попередніх сезонів, а й нововведеннями. Розкривати всі карти відразу не будемо, почнемо з головного — людей, які вирішуватимуть долю дівчат на проекті.

Ліза Доронько схудла на 10 кг заради участі в «Супер Топ-моделі по-українськи»

Незмінною ведучою «Супер Топ-моделі по-українськи» і постійними експертами залишилися Алла Костромічова, Соня Плакидюк і Сергій Нікітюк — вони давно знають всіх учасниць і саме вони мають право судити зміни в дівчатах. А ось четвертий експерт у кожному випуску буде змінюватися. Але головне, що ним завжди буде селебрітіс. Уже в першому епізоді в якості запрошеної зірки ви побачите ведучого проектів «Хто зверху?» і «Діти проти зірок» Сергія Притулу.

— У цьому сезоні запрошеними експертами будуть усі, хто допоможе дівчатам з розвитком власного бренду. Під брендом ми маємо на увазі особистість і сильні сторони кожної з учасниць, — розповів креативний продюсер проекту Станіслав Бондар. — Першим супер-експертом став Сергій Притула, найвідоміший український ведучий і справжній поціновувач жіночої краси.

Алла Костромичева «зажгла» на дне рождения Пэрис Хилтон

Щоб допомогти Аллі, Соні та Сергію вибрати кращу з кращих, Притула влаштував дівчатам невеликий іспит, перевіряючи рівень їх загальних знань.

— Мені подобається, що я не побачив якоїсь конкретної фаворитки. Тому що, коли така є, весь конкурс стає нецікавим. Комусь хотілось потиснути руку на подіумі, а комусь хотілося сказати «Не вірю!» — поділився враженнями ведучий Нового каналу. — Я спостерігав за дівчатами і за лаштунками — було цікаво подивитися, як вони трансформуються зі стану звичайних дівчин на суперзірок перед виходом на подіум.

Хто з дівчат зміг пройти іспит Сергія Притули, побачите в «Супер Топ-моделі по-українськи» вже цієї осені на Новому каналі!

Рубрики: Зірки Мода ТБ

Залиште ваш коментар