Молода та перспективна співачка Sowa презентує свій сингл “Не Дилема”. Саме з ним артистка готова вступити у світ українського шоу-бізнесу! Зараз співачка зрозуміла, що готова до більшого, вона готова прикласти всі зусилля, щоб займатися улюбленою справою — музикою. Артистка змалку займається музикою, брала участь у багатьох проектах, виступала за кордоном у Швейцарії, Італії, Німеччині, Македонії, Латвії —  і нарешті зрозуміла: велика сцена — це на все життя!

Справжнє ім‘я артистки Діана Горбяк, проте співачка вирішила взяти псевдонім Sowa. За словами артистки, саме такий псевдонім є для неї чимось особливим і дуже символічним:

“Я напевно, жодної хвилини не вагалась над своїм творчим псевдонімом “Sova”. Адже в дитинстві мене саме так називали батьки, тай і я  теж себе асоціюю з цим птахом. Цей символ з однієї сторони, як знак мудрості, усвідомлення так і з іншої як чогось незвичайного, того, що веде крізь темряву. Це і вміння знаходити інстинктивно шлях в темряві, не боятись її. Так і ми можемо довіряючи своїй інтуїції знаходити вихід з сутінків сумнівів та страху. Скажу більше  — дозволити собі бачити істинну. І ще одним підтвердженням того, що я на правильному шляху був сон через який зрозуміла, що мій вибір вірний”.

Слухаємо пісню:

“Не Дилема” — це трек як символ того, що жінки теж можуть брати ініціативу в свої руки, та виражати глибину почуттів до коханої людини:

«В пісні я співаю про те, що в мені живе кохання! Що почуття не приходять одразу, для цього потрібен час. Кохання —  пізнання один одного. І інколи потрібно зробити перший крок, щоб бути щасливим. І не важливо, хто його робить: дівчина чи хлопець. У коханні не повинно бути Дилеми! Якщо наше кохання взаємне тоді все очевидно! Відкиньте Дилеми!”

Усі мотиви пісні та сама ідея ідеально підійшли під стиль артистки. Основний меседж треку — це легкість та невимушеність, усе, що за словами артистки, потрібно молодим парам. Зараз співачка Sova планую зйомки відеокліпу на пісню “Не Дилема” та записує альбом, який презентує вже цієї осені!

Рубрики: Музыка

Оставьте ваш комментарий