Знаменитий шеф-кухар та ведучий проекту «МастерШеф» на СТБ Ектор Хіменес-Браво вже багато років живе та працює в Україні. Ектор пригадав у соцмережі, як приїхав сюди у 2006 році і потім його закружив вир подій… Відомий ресторатор також опублікував світлини 15-річної давнини — з тих пір він чимало змінився ;) Дивимось:

Колумбийский брауни от Эктора Хименес-Браво

Это слайд-шоу требует JavaScript.

«У 2006 році я вперше приїхав в Україну. І так сталося, що саме ця країна вкрала моє серце назавжди. Тоді я просто подорожував, але закохався з першого погляду. Я розгледів в українцях справжню душу, щирі емоції, почуття людей, які не соромляться їх проявляти.

У 2009 році я повернувся сюди знову, щоб почати все з початку. Тоді ніхто з моїх друзів та знайомих мене не розумів: покинути кар‘єру в Канаді та Азії, щоб відкривати одразу два 5* готелі в Києві.

А далі мене закружило у вир подій: МастерШеф, ресторани, кондитерська. І я зрозумів, що саме тут я на своєму місці. Культура, традиції, щирість, іноді надміркова емоційність українців — полонили мене.

Тепер я маю величезну родину, яка складається з мільйона людей. Саме в вас я розгледів ту первинність українського народу. Я люблю кожного з вас. Ви — моя українська родина, частинка моєї душі.

Ви надихаєте мене робити ще більше та радувати вас новими проектами та ідеями!

Дякую кожному за те, що Ви зі мною!»

Портрети зірок: олівцем, фарбами, вектором

Рубрики: Блоги Звезды

Оставьте ваш комментарий