Нещодавно українська співачка і її коханий Сергій Середа побралися в Таїланді.

На початку карантину MamaRika обрадувала шанувальників довгоочікуваною новиною — вона зіграла весілля зі своїм коханим Сергієм Середою. Та ще й де — в Таїланді! Церемонія пройшла в повній секретності, про радісну подію подружжя розповіло вже після повернення до Києва.

MamaRika рассказала о борьбе с хейтерами

І якщо злітати на острови пара встигла, то деякі юридичні нюанси їм ще треба буде владнати. Наприклад, Настя (справжнє ім’я MamaRika, — прим. ред.) досі не взяла прізвище чоловіка, про що зізналася Новому каналу під час зйомок десятого, ювілейного, сезону «Хто зверху?».

Гірко! Mamarika сповістила про одруження та презентувала новий кліп

— Спочатку ми розписалися в Києві. Причому зробили це без нічого — на розпис прийшли в джинсах і толстовках. А через кілька днів полетіли в Таїланд, щоб провести там романтичну церемонію. Саме тому я не встигла поміняти прізвище — могли бути проблеми з документами за кордоном. Але Сергій починає натякати, що вже пора щось з цим робити, — сміється MamaRika.

Носити прізвище чоловіка артистка зовсім не проти. Так що це всього лише питання часу.

— Доведеться підкоритися: якщо вже вийшла заміж, то треба, щоб все було по фен-шую. Та й Анастасія Середа — звучить добре, — додала співачка.

На шоу «Хто зверху?» MamaRika разом з Лесею Нікітюк, Дашею Трегубовою і Яною Глущенко боролася проти чоловічої команди Сергія Притули. Чи вдалося їм перемогти, дізнаєтеся зовсім скоро. Прем’єра десятого, ювілейного, сезону «Хто зверху?» — 27 серпня на Новому каналі!

Рубрики: Звезды ТВ

Оставьте ваш комментарий