Нещодавно народна артистка Оксана Пекун поділилась в соцмережі  піснею про кохання «Не кажі», яку для неї написали Людмила Пономаренко (вірші) і Олег Макаревич (музика). В репертуарі Оксани Пекун багато пісень про кохання, але ця пісня – особлива.

Оксана Пекун показала свою пухнасту Музу

«Пісня «Не кажи» поповнила мій репертуар декілька років тому, і я не так часто виконувала її на своїх концертах, хоча вона полюбилася моїм прихильникам, — розповідає Оксана Пекун. — Був навіть момент на концерті, в одному маленьку містечку я вже закінчувала свій виступ і як завжди оплески і тут я чую: «На біс, на біс, «Не кажи…»!

Оксана Пекун & Татьяна Пискарева: сестры по творчеству

Зазвичай мене просять виконати «Цвіли сади» або «Доля-доленька», а тут — «Не кажи».  Я одразу відчула, що пісня знайшла свого слухача, і коли я ще раз заспівала цю пісню, глядачі у залі співали разом зі мною! І це приємно, коли твою пісню співають разом з тобою усі присутні.

А коли ми з командою готувалися до мого ювілейного концерту, я запросила балет «EGO» під керівництвом Сергія Вапничного зробити постановку пісні, і вони настільки зробили це бомбічно, що я навіть зараз, передивляючись наш спільний виступ, у захваті від їх професіоналізму. І увесь комфорт на сцені разом з балетом «EGO» — неможливо передати словами!»

Рубрики: Зірки Музика

Залиште ваш коментар