Українська співачка NAVKA презентувала неоднозначний кліп на пісню “Сивий коню” у рамках свого проекту “Україна в піснях”, що охоплює найпрекрасніші куточки та має на меті показати красу нашої країни. Не всі заплановані міста для зйомок доступні для українців, саме тому, співачка NAVKA думками перенеслась на Схід України та “відзняла” кліп на окупованих територіях.

Новий кліп від NAVKA — Засвіт встали козаченьки

“Я з дитинства мріяла зняти кліп в Кримських горах, виноградниках та на берегах Алушти. А також на оспіваних териконах Слобожанщини. Неймовірні масштаби, які, нажаль, зараз недоступні більшості українців. Саме тому я зняла цей кліп… так, як змогла….”

Пісня “Сивий коню” є першою, яку NAVKA записала під час фольклорної експедиції в селі Юженець на Буковині (саме в цьому селі в дитинстві співачка проводила літні канікули у бабусі з дідусем).

NAVKA перевезла актора з Туреччини заради зйомок нового кліпу (Відео)

І хоч зараз я не можу зробити відео і прорекламувати туристичні маршрути на південному сході, я впевнена, що колись я ще зніму там не один кліп після повернення наших територій під юрисдикцію України. Трек для цього відео обраний теж не випадково. І хоч слова в ньому незвичні пересічному українцю через їх древність — вслухайтесь, там багато мудрості”.

Нагадуємо, співачка NAVKA запустила власний соціальний проєкт «Україна в піснях»: 13 тижнів , 13 українських народних пісень, які ви зможете почути по – новому та 13 кліпів із найчарівніших міст України. Це проєкт, який не тільки має на меті відродити українські народні пісні, але і показати українцям найпрекрасніші куточки України, а також познайомити з українськими дизайнерами одягу. Головна мета проєкту – показати якою може бути сучасна Україна та сучасна українська культура.

 

Рубрики: Музика

Залиште ваш коментар