Негожі дні, сповнені кохання: завершилися зйомки серіалу «Багато негожих днів». Режисер Ірина Громозда, акторки Олена Борозенець, Катерина Тишкевич та Галина Кобзар-Слободюк поділилися враженнями від зйомок проекту компанії FILM.UA та каналу «Україна», та розповіли про своїх героїв та їхні складні долі.

Донька Лілії Ребрик зіграє головну роль у фільмі»Багато негожих днів»

«Багато негожих днів» – це мелодрама, що розповідає непросту історію кохання, дружби, взаємодопомоги і милосердя. У житті Каті Смоліної трапляється непоправне: в автомобільній аварії гине її чоловік Андрій, а найкраща подруга Інна, яка перебувала з ним в одній машині, потрапляє в реанімацію. Катя забирає доньку Інни до себе в будинок. А незабаром дізнається, що чоловік і найкраща подруга були коханцями…

Режисер Ірина Громозда розповіла про атмосферу, що панувала на зйомках: «Це були незабутні «негожі дні», сповнені кохання, творчості, легкості та суму – тому що вони так швидко промчали! На проєкті зібралися прекрасні актори і група. Тому наше кіно вийде свіжим, літнім, в ньому буде багато музики, кольору і світла, а також кохання і краси».

Шкільне кохання, детектив і багато музики: розпочались зйомки серіалу

Знімальний майданчик проєкту об’єднав відомих акторів, яких люблять глядачі: Олену Борозенець, Петра Рикова, Катерину Тишкевич, Григорія Бакланова, Галину Кобзар-Слободюк та інших.

Головну героїню, вчительку музики Катю Смоліну, зіграла акторка Олена Борозенець. Вона описує Катю так: «Моя Катя – людина рідкісної душевної доброти і краси. Вона з тих, хто більше віддає, ніж бере, що призводить до тяжких наслідків. Вважаю, що вона дуже багато жертвує собою… У минулому у неї був шанс стати відомою піаністкою, але вона обрала коханого і відсунула свої інтереси на другий план. І ось зараз у неї знову з’являється шанс все змінити, але Катя знову думає не про себе».

Жанна из «Медфака» VS Катерина Тышкевич

Роль найкращої подруги головної героїні, Інни, виконала Катерина Тишкевич. Вона поділилася власним баченням характеру своєї героїні: «Я б не сказала, що Інна фатальна, вона швидше закохалася та заплуталася. Просто так вийшло, що її коханий – чоловік найкращої подруги, і для неї це – велика трагедія. Вона взагалі не підла, просто так склалися обставини».

Акторка Галина Кобзар-Слободюк, яка зіграла Тамару Михайлівну, свекруху Каті, глибоко відчула свою героїню: «Тамара Михайлівна – дуже цікавий персонаж, вона переживає страшну драму. І поруч з нею опиняється маленька дівчинка Маша. Моїй героїні не довелося стати бабусею, повозитися з онуком чи онукою, але тепло цієї дівчинки Маші вона відчуває. Спочатку Тамара Михайлівна відштовхує дівчинку, але поступово, по крапельці, по кроку, моя героїня розтане».

Також Галина Анатоліївна зізналася, що сцена похорону була найскладнішою для неї: «Не можна занадто глибоко занурюватися в такий епізод, це дуже важко, повинна бути міра і грань, що розділяє життя і кіно».

Як же розвиватимуться стосунки героїв проєкту і до чого вони прийдуть? Побачимо на телеекранах! Вітаємо групу з закінченням знімального періоду!

У ролях: Олена Борозенець, Катерина Тишкевич, Петро Риков, Григорій Бакланов, Галина Кобзар-Слободюк, Діана Дика, Віталій Кудрявцев, Олексій Нагрудний та ін.

Оставьте ваш комментарий