Героїня четвертого сезону реаліті Нового каналу витратила кілька тисяч євро на ще дві пластичні операції.

31-річна Анастасія надовго у проекті «Від пацанки до панянки» не затрималася, зате встигла запам’ятатися своєю яскравою та епатажною зовнішністю. На момент зйомок четвертого сезону у дівчини вже були збільшені вилиці та губи. Та на цьому Настя не зупинилася. Вона так накачала філерами вилиці, що дехто з користувачів в Instagram назвав це неприроднім і навіть огидним. Та на такі слова «пацанка» не ображається – те, як вона виглядає сьогодні, подобається їй значно більше.

Вагітна «пацанка» зізналася, як хоче назвати майбутню дитину

Нещодавно Анастасія здійснила ще дві свої мрії – вона відрізала ненависне друге підборіддя та збільшила груди.

– Мій суперлікар врахував усі побажання, – поділилася учасниця «Від пацанки до панянки» – проекту, який не один рік з успіхом показує Новий канал. – Він поставив мені максимально великі імпланти у груди та зробив ідеальну ліпосакцію. На все я витратила 3900 євро. Робила в Туреччині, там це значно дешевше, ніж в Україні.

«Від пацанки до панянки»: буде 5-й сезон!

Дівчина розповідає, що після операції майже не відчуває дискомфорту через підборіддя, а от груди час від часу поболюють.

Змінювати свою зовнішність Анастасія почала кілька років тому через комплекси. І зараз почувається набагато впевненішою.

Нагадуємо, Новий канал продовжує пошук учасниць для нового, п’ятого сезону «Від пацанки до панянки». Заявку на кастинг можна заповнити за посиланням.

Оставьте ваш комментарий