Український шоумен Julik разом з родиною та друзями цього року вирішив відкрити для себе нові місця відпочнку. Артист завітав до мальовничого краю Карпат у село Яблуниці, де проведе тиждень у гармонії з природою і не тільки.

Напередодні Великодня Julik поділився рецептом італійської паски

«Я давно планував відпочити, саме відпочнок в Україні в умовах карантину є цілком доцільним. Як круто сімейну відпустку провести у серці Карпат. Свіже повітря, надихайся скільки хочеш, тимпаче раз у рік відпустка точно потрібна, аби перезавантажити мозок та набратись сил на новий робочий сезон», — сказав Julik.

Саме тут Julik вперше цього літа скупався у басейні, посидів атмосферно біля вогнища та прогулявся тутешньою місцевістю. Також Julik виокремив смачну та неймовірно автентичну їжу цього краю. Особливо співак виокремив «Печеню по-гуцульски», яку рекомендують скуштувати кожному у цьому краю.

Таємниці роботи ведучого від Julik’а

«З упевненістю можу сказати, що мандрувати Україною — нереально круто. По-більше, за можливості робіть собі вікенд, який обов’язково урізноманітнить сірі будні. Не тільки смачна кухня, не тільки гарні краєвиди а й справжній спокій від місцевої метушні. Тут можна усамітнись та побути на сам зі своїми думками», — підкреслив Julik.

Рубрики: Новости

Оставьте ваш комментарий