Український «Парк щасливих тварин» — «Парк XII Місяців», що знаходиться у с. Демидів під Києвом, поділився радісною новиною: у числі мешканців тепер є бегемот! Звати його Хіпполіт.

«🐾 Найголовніший звір, котрий до нас приїхав минулого року та з ким Ви ще не встигли познайомитися — безумовно, Хіпполіт, — йдеться на офіційній сторінці зоопарку. — Ім’я каже за себе — це чудовий бегемотик, який прибув до нас з півдня Франції.

Ми досить довго не могли завезти бегемота за різних ветеринарно-епідеміологічних причин, та коли він намалювався на горизонті — вирішили що треба хапати, навіть якщо бегемотаріум не до кінця побудований.

Нові мешканці Парку ХІІ Місяців: Джон та Маша!  

Ми зварили величезний басейн та встановили його в єдино можливому місці тимчасового утримання — слоновнику, де у нас жили зебри. Місяць ми перебудовували будівлю усередині, відгороджували частину для зебр, будували триметровий суцільний паркан по периметру залу, щоб Хіпполіт не вибрався (троси для слонів для нього розвішані занадто рідко), і коли запустили його туди — побачили, що потрудилися недарма.

Щоранку перші два тижні ми вивчали нічні сліди Хіпполіта і дивилися куди він зміг дістатися та що йому цікавіше розвалити. Потім брали інструменти та перебудовували, зашивали, зміцнювали — коли прийде час переводити Хіпполіта, ми влаштуємо ярмарок-розпродаж пиломатеріалів та особливо ОSB — напевно, вистачить на всю Київську область.

Хіпполіт приїхав зовсім неготовим до спілкування, у Франції він перебував далеко від людей й гадки не мав що вони таке. Тож ми відразу звернуся до основного фактора окультурення Хіпполіта — нашого начальника відділу копитних Сергія. Він з’ясував звички та розклад Хіпполіта, підлаштувався за часом, й почав довгі нічні чергування та переговори з Хіпполітом. Скажу відверто, коли я визирав з-за спини Сергія через пів року його роботи, а він з руки годував, досить уже великого та грізного бегемота, я зловив себе на думці, що після цього нам можна займатися хоч відомим індійським тигром-людожером.

Хіпполіт став одним з найбільш спокійних звірів, ми щиро шкодуємо, що через історію з коронавірусом, йому довелося зайвий рік просидіти там, де не хотілося б.  Проте, гадаю, тепер доведеться підселяти до нього на нове місце кращого друга Сергія. Будуть разом наспівувати радянський мультик: щось, щось є у бегемота! А вже якщо не восени — то навесні ми обов’язково відкриємо експозицію з Хіпполітом і крокодилами. ❤»

Рубрики: Новости

Оставьте ваш комментарий