Вже кілька місяців креативна команда телеканалу «Україна» працює над адаптацією всесвітньо відомого формату The Masked Singer. В Україні шоу вийде під назвою «МАСКА». На якій стадії розробки зараз знаходяться творці української адаптації і хто в ній братиме участь, розповів директор департаменту розважальних програм каналу «Україна» Анатолій Сябро.

Українські зірки ховатимуться під масками у найзагадковішому ТБ-проєкті

Зіркове шоу-детектив «МАСКА» обіцяє стати найгучнішою подією на українському телебаченні. Адже в ньому братимуть участь десятки найпопулярніших українських селебріті. Хто саме ховається під химерними костюмами – повинні розгадати глядачі.

Творці проєкту поки не розголошують дату прем’єри. Але відомо, що наразі проводиться кастинг як учасників, так і ведучих і зіркових експертів проєкту.

«Щойно ми оголосили про покупку формату, практично всі артисти вийшли з нами на зв’язок, висловивши бажання взяти участь у проєкті. До речі, учасники в шоу «МАСКА» – це не тільки зірки шоу-бізнесу, це будь-які інші знамениті особистості з хорошими вокальними даними. Це можуть бути спортсмени, театральні артисти, актори серіалів, телевізійні ведучі, громадські діячі. Ось до них потрібно було звертатися, щоб розповісти про проєкт, запросити на проби. Але і вони не відмовилися від пропозиції. І це при тому, що ми одразу, ще до проб, підписуємо дуже жорсткі контракти про нерозголошення. Також зараз триває кастинг ведучих і переговори із зірковими експертами», – зазначив директор департаменту розважальних програм каналу «Україна» Анатолій Сябро.

Паралельно з цим дизайнери вже розробляють костюми для учасників, а постановники готують декорації. При цьому українська команда постійно перебуває на зв’язку з консультантом компанії-правовласника формату Fremantle, деталізує форматні частини шоу і обговорює оригінальні локальні елементи, щоб зробити українську адаптацію неймовірно яскравою і видовищною.

Рубрики: Зірки ТБ

Залиште ваш коментар