На зйомках другого сезону гостросюжетного серіалу «Звонар», прем’єра якого відбудеться 17 серпня на телеканалі 2+2, акторці Наталії Бабенко для ролі довелось опанувати декілька видів єдиноборств та навіть битися на рингу.

Тарас Цимбалюк з’явиться у продовженні серіалу «Звонар»

У серіалі «Звонар» Наталія Бабенко грає сестру головного героя – оперативника Антона Звонцова – привабливу та норовливу дівчину Аню. За сюжетом другого сезону після того, як коханий Ані виявився серійним маніяком, дівчина вирішує кардинально змінити своє життя та стати особистим охоронцем. Вона активно займається різними видами єдиноборств і навіть думає піти шляхом старшого брата – боротися проти злочинності.

«Перший сезон закінчується для Ані драмою – її коханий та кращий друг Антона Звонцова виявляється серійним вбивцею. Ця історія залишиться у минулому, але дуже вплине на характер моєї героїні. Вона стане більш сильною, вольовою, відповідальною, а ще захоче бути тілоохоронцем,  – розповідає Наталія Бабенко. – Вона займається спортом, активно тренується на рингу і робить усе, щоб стати справжнім «воїном у спідниці».

До зйомок екшн-сцен були залучені професійні каскадери та дублери, проте в кадрі усі трюкові елементи Наталія Бабенко виконувала самостійно.

«Найбільше мені сподобалось розкидати у кадрі «бандюків» ☺ Звісно, до таких сцен мене попередньо готували каскадери, вони детально розповідали, як і куди бити. Але під час зйомок на майданчику я працювала самостійно. Для мене це не важко! В університеті мені завжди були цікаві заняття з акторського бою, тепер цей досвід допомагає мені під час роботи в гостросюжетних історіях, де багато видовищних сцен з бійками та погонями».

Нагадаємо, у продовженні серіалу «Звонар» зухвалий, веселий та досвідчений оперативник Антон Звонцов продовжить працювати у поліції, успішно поєднуючи службу в правоохоронних органах з вирішенням приватних справ клієнтів. Окрім ще більш заплутаних розслідувань, на Звонаря чекають небезпечні вороги, які жадають помсти, та новий керівник відділу, який з кожним днем викликає в Звонцова все більше підозр.

Також у 16-серійному детективі «Звонар-2» зіграли Артем Алексєєв, Тарас Цимбалюк, Сергій Мурзін, Анастасія Чепелюк, Дмитро Сарансков, Олексій Смолка, Сергій Калантай, Гліб Мацибора, Ірина Авдєєнко, Євген Авдєєнко та ін.

Рубрики: Сериал ТВ

Оставьте ваш комментарий