15 вересня Новий канал покаже перший епізод реаліті «Кохання на виживання». Буде гаряче в буквальному сенсі. Адже пари-учасники вирушать у спекотну Латинську Америку, щоб перевірити свої почуття й вирішити, чи є в їхніх стосунків майбутнє.

Кохання довжиною в подорож

У народі кажуть, що поїздки – відмінний спосіб перевірити почуття. Творці «Кохання на виживання» знають про це. Тому й відправили пари у спільну подорож. Щоправда, з одним «але» – їхні почуття чекали складні випробування. Деякі з них залишили шрами не лише на серцях закоханих, а й на тілі. Жорсткі перевірки відкрили больові точки, які багато хто волів не помічати.

– Мене вражало, як деякі пари тримаються за стосунки, – зізнається Олег Кензов. – Коли всім очевидно, що людям потрібно розійтися, але вони залишаються разом, тому що залежні одне від одного. Вони нещасні, але готові далі мучитися, страждати, ненавидіти… Поїздка до Латинської Америки і участь в проекті багатьом відкрила очі на їхні стосунки.

Ті, хто тягнуть партнерів у житті, несли їх на собі в прямому сенсі під палючим сонцем у Перу. А хто мріє прив’язати другу половинку, робили це ланцюгами. Випробування, як і умови зйомок, були дуже складними. Тому команда «Кохання на виживання» між собою прозвала цей сезон «пекельним».

Екстремальні зйомки

Спочатку розробники планували знімати реаліті в Азії, як і попередні сезони. Але країни, контрастнішої ніж Перу, так і не знайшли. Тоді команда навіть не здогадувалася, що зіткнеться з критичними ситуаціями, які потрібно буде вирішувати просто на майданчику.

– Ні в пар, ні у знімальної групи не було часу на спокійну адаптацію до умов країни, – розповідає керівник проекту Марія Бєлая. – Доводилося акліматизуватися просто під час роботи. У місті Куско група страждала від гірської хвороби. Адже місто розташоване на висоті 3 399 метрів над рівнем моря. Почастішання пульсу, підвищення тиску, задишку та інші симптоми гірської недуги учасники знімального процесу «заїдали» таблетками і продовжували працювати.

– В Ікітосі в мене було сильне отруєння, – згадує Олег Кензов. – Я запитав у лікаря: «Від чого це»? Він каже: «Це Ікітос, тут тисяча способів убити тебе». З тебе виймають крапельницю, тебе нудить, але ти йдеш у кадр. Адже не можеш взяти відстрочку на два дні, інакше підведеш усю команду.

Попри все це Перу залишила приємні враження в команди. Країну покажуть такою, яка вона є: з неймовірною природою, екзотичним побутом місцевих жителів, яскравими карнавалами, бідними нетрями та антисанітарією. У четвертому сезоні проекту буде все: багато сліз, розчарувань, сміливих вчинків і зрад. Будуть бійки, кохання та ненависть. Утім, у психологічному реаліті інакше бути не може.

Прем’єра «Кохання на виживання» – 15 вересня о 19:00 на Новому каналі.

Оставьте ваш комментарий