Фільм знімає продакшн-компанія IVORY films на замовлення телеканалу «Україна».

В основі сюжету – історія музейного працівника Ніни Косенкової, яка живе майже самітницьким життям. Коло її спілкування – це картини в музеї і приятелька по дому Олена Миколаївна, в минулому відома оперна співачка. Олена Миколаївна через свій вік і майже патологічну недовіру до оточуючих ніколи не покидає своєї квартири. Але саме вона та її житло стали ласим шматком для «чорних ріелторів».

Ніна випадково знайомиться в магазині з хлопчиком Сашком, у якого напередодні в автомобільній катастрофі загинули сестричка і мама, і обіцяє йому намалювати портрет його мами. На роботі у Ніни починають відбуватися неприємні речі – будівлю музею збираються відібрати, і в результаті всі картини та працівники музею можуть опинитися на вулиці. Дівчина намагається боротися з чиновниками і відстоювати музей, але наштовхується на масу перешкод. Побоюючись залишитися без роботи і засобів до існування, Ніна здає кімнату в своїй квартирі Роману, приємному та освіченому чоловіку. Здавалося б, і матеріальне становище Ніни може налагодитися і, можливо, відбудуться зміни в її особистому житті, але через певний час виявляється, що Роман зовсім не той, за кого себе видає…

«Це історія життя, кохання і трошки злодійства, – каже про фільм режисер Антон Гойда. – За жанром це мелодрама, але вона хороша тим, що тут є якась детективна нотка. Герої, які спочатку здавалися позитивними, виявляється, переслідують свої не дуже чесні цілі. А для всіх інших важливо не потрапити в халепу і вчасно розкусити шахраїв. Будуть тут замішані і «чорні ріелтори» – популярна тема в усі часи. Як говорив Воланд: «Люди як люди, просто їх зіпсувало квартирне питання».

У серіалі знімаються Всеволод Болдін, Олена Шилова, Валентин Томусяк, Олексій Сморигін, Марк Дробот, Ада Роговцева, Сергій Сипливий, Лесь Задніпровський. Автор сценарію – Марія Бек. Продюсери – Наталія Стрибук, Вікторія Корогод, Олег Рогожа, Ілларіон Павлюк, Володимир Рибась, Армен Тер-Аванесов.

Рубрики: Серіал ТБ

Залиште ваш коментар