Український гурт Kazka оприлюднив прем’єрне відео на відомий хіт «Пісня сміливих дівчат», що було знято в Дубаї . Цей кліп — результат співпраці з відомим британським Pulse Production, а очолила креативну команду Саванна Сетен, та сама режисерка, котра тонко відчула та розкрила тему пісні, що об’єднує усіх жінок, незалежно від кольору шкіри та віросповідання.

Kadebostany: новий альбом та 20-хвилиний кліп feat KAZKA (ВІДЕО)

Казковим фоном для відео стали абсолютно різні частини міста Дубаї: дах хмарочоса Crown Plaza відкриває могутній вид на нічний центр міста та Шейк Заїд Роуд, заповідник дикої природи Рас-Аль-Хор і, звичайно, глядач впізнає в краєвидах відомий Бурдж Халіфа та унікальну Рамку Дубаї.

Окрім того, особливістю кліпу стало те, що він виконаний виключно у чорно-білих тонах, що надає красі цього сучасного міста унікального відтінку. Дивимось:

Креативна команда працювала з місцевими арабськими дизайнерами над створенням образів Олександри Заріцької. Чуттєві рухи на даху належать Наілє (GRLS), чий голос також можна почути у пісні. Відео обіцяє стати знаковим у творчому розвитку KAZKA, адже несе важливі меседжі та окреслює шлях вольової та непохитної людини – жінки!

Рубрики: Музика

Залиште ваш коментар