Ведуча Нового каналу розказала, як їй вдалося досягнути таких результатів.

Кілька місяців тому ведучій програми «Ревізор» (Новий канал) Юлії Панковій приписували вагітність. Плітки швидко розвіялися після того, як дівчина публічно заявила про розлучення зі своїм чоловіком. Усім шанувальникам Юля пояснила, що стосунки завершилися мирно, без скандалів та звинувачень. Тепер дівчина схудла на 9 кілограмів і готова поділитися секретом, як вона цього досягнула.

Юлія Панкова провела найжахливішу нічну ревізію  

– Про те, скільки всього я перепробувала, можна складати мемуари, – зізнається ведуча. – Була гречка і кето, білкова дієта, інтервальне голодування, інсулінові заміри та походи до дуже крутих дієтологів. Для себе я обрала кілька правил та порад. Вони дуже прості та найефективніші для мене.

  1. Вода. Купила величезний глечик, щоб контролювати кількість випитої води. П’ю 2-3 літри на добу. Найбільшу частину випиваю в першій половині дня, щоб уникнути набряків.
  2. Сон. Лягаю спати до 22-23 години. Важливо, щоб вироблялися необхідні гормони, які відповідають за наш метаболізм. Лягатимете пізніше – вага нікуди не діватиметься.
  3. Рух. Потрібно рухатися впродовж дня. Найкращий для мене варіант – 10 тисяч кроків за день.
  4. Харчування. Виключіть з раціону все смажене, солодке, випічку та картоплю. Фрукти споживайте до 15:00. Після 15 години – жодних вуглеводів. Їмо запечену або варену рибу та зелені овочі на пару.
  5. Після 19:00 не їмо!

Івана Купала: Педан і Притула тікали від фанатів, а Панкова стрибала через багаття

– Дотримуючись цих правил, за п’ять місяців я скинула дев’ять кілограмів, – каже Юля. – До речі, моя мама теж схудла. Її результат – мінус десять кілограмів. Повільно, але дуже результативно. Зараз почуваюся чудово.

Залиште ваш коментар