Несподіваний дует чи давні друзі? Ігор Добрянський – засновник та лідер відомої групи 90-х «Van Gog», який займається музикою, текстами, вокалом, аранжуванням пісень гурту на власній професійній студії звукозапису «VG_studio», несподівано записав дует з Оксаною Пекун. 16 серпня Ігор Добрянський святкує день народження, і в цей день відбувся реліз дуету. Слухаємо:

Оксана Пекун показала свою пухнасту Музу

Спільна пісня має назву «Контрасти». Це філософський погляд на життя через призму мелодії і тексту.

Оксана Пекун & Татьяна Пискарева: сестры по творчеству

Ігор Добрянський: «З чудовою дівчиною Оксаною Пекун я познайомився ще у далеких 90-х роках, де ми разом брали участь у різних мистецьких конкурсах, як великих, так і маленьких. — Ми об’їздили майже усю Україну. І з часом наша творча дружба переросла в наступний етап творчості, так скажімо, студійний етап. І з того часу на студії було записано більшість пісень Оксани. Вона володіє таким даром, завдяки якому свої пісні вона записує з першого дублю, і я вирішив зробити з нею дует) Який ми так само з першого разу і записали. Сподіваюся, пісня «Контрасти» у нашому виконанні прокачає усіх!»

Оксана Пекун: «А я впевнена, що наш дует не лише прокачає усіх, а й об’єднає усіх людей на світі, і кожен буде купатися в любові, обіймах і зізнаннях, яких часом не вистачає нам. І дякую дуже Ігорю за цю пісню і за те, що ми її презентуємо саме у його день народження! То ж, будь щасливий, друже) Люблю тебе!»


Рубрики: Музика Новини

Залиште ваш коментар