Прем’єра Суперсезону відбудеться 16 жовтня на Новому каналі. Найяскравіші учасниці модельних реаліті повернулися на проект, щоб показати: бути моделлю – значить не лише мати гарний вигляд, заробляти гроші, їздити світом, а й змінювати світ на краще!

Сергій Притула став експертом «Супер Топ-моделі по-українськи»

Кожна з дівчат вже була учасницею модельного реаліті й повернулася не лише за перемогою, а й за можливістю заявити про свою соціальну позицію на всю Україну і підштовхнути людей переглянути свої погляди на життя.

– Слоган Суперсезону – «Краса врятує світ», – каже ведуча Алла Костромічова. – Якщо ви стежите за fashion-індустрією, то знаєте, що за допомогою одягу дизайнери і моделі транслюють ідеї, що турбують світ. Це – екологія, захист тварин, гендерна рівність, толерантність, мир.

Ліза Доронько схудла на 10 кг заради участі в «Супер Топ-моделі по-українськи»

Усі учасниці «Супер Топ-моделі по-українськи» – популярні в Instagram інфлюенсери, які мають свою аудиторію, що готова змінюватися і змінювати країну, в якій ми живемо.

– Лос-Анджелес став першим містом, яке заборонило продаж хутра. Але щоб це сталося, представники модної сфери доклали чимало зусиль, – додала ведуча Нового каналу. – Наприклад, дизайнер Карл Лагерфельд робив кутюрну колекцію Chanel, яка повністю відповідала вимогам eco-friendly, і все хутро на подіумі було штучним. Тренд підхопили моделі і на власному прикладі показали, що життя тварин важливіше за красу і комфорт. Ми щиро хочемо, щоб учасниці «Супер Топ-моделі по-українськи» підштовхнули до змін українців.

Йдучи на проект, моделі чітко знали, яку місію несуть. Фіналістка першого сезону «Топ-моделі по-українськи» Віка Рогальчук, наприклад, виступає за захист тварин:

– Тварини не можуть захистити себе самі, тому люди зобов’язані добре до них ставитися, – стверджує Рогальчук. – Я хочу донести людям, що тварини мають жити в природному середовищі, а не мучитися у зоопарках, що ніхто не має права труїти вуличних кішок і собак, що хутро і шкіру тварин не можна носити на собі.

Стартовали съемки «Супер Топ-модели по-украински»

Трансгендерна модель з другого сезону «Топ-моделі по-українськи» Софі Берідзе готова говорити з екранів про гендерну рівність, про можливість бути собою! Саша Литвин з третього сезону «Супермоделі по-українськи» – про забруднення навколишнього середовища.

– Я виступаю за усвідомлене споживання – ходжу в кав’ярні зі своєю чашкою, щоб не користуватися пластиком, ношу еко-сумки, по мінімуму використовую папір, – каже Литвин. – Я чотири місяці жила в Індонезії, і хочу сказати, що там коїться цілковитий жах. Не хочу, щоб так було в усьому світі, і вірю, що головне – почати з себе.

Прем’єра «Супер Топ-моделі по-українськи» – 16 жовтня на Новому каналі!

Рубрики: ТБ

Залиште ваш коментар