На телеканалі Discovery 17 серпня стартував легендарний проект «Тиждень акул» (Shark Week), який вже 32 роки користується небаченою популярністю. Цього року у «змаганнях» з акулами візьме участь боксер Майк Тайсон, а також чемпіон з плавання Майкл Фелпс!

Майк Тайсон празднует новоселье

Серія передач «Тиждень акул» була задумана для того, щоб розвінчати популярні міфи про акул та зберегти їх популяцію, адже щороку через торгівлю плавниками їх кількість скорочується на 73 мільйони.

Discovery Channel з’ясував, що саме ненавидять українці, і чому

Цього року на глядачів чекають екзотичні види акул та ще більш незвичайні історії про них. Разом з авторами над серіями працювали понад 20 морських дослідників та наукових установ, що дозволило залучити найінноваційніші технології стеження та зйомки.

У нових випусках “Тиждень акул” перенесе глядачів у Нову Зеландію, Австралію та Південну Африку, щоб показати, як глобальний карантин та зменшення людської активності повернули морським хижакам їх природне середовище.

Это слайд-шоу требует JavaScript.

Крім того, завдяки комп’ютерним технологіям та проведеним експериментам глядачі побачать, як із акулами змагатимуться багаторазовий олімпійський чемпіон з плавання Майкл Фелпс та легендарний боксер Майк Тайсон: Фелпс спробує обігнати акул різних видів на стометрівці, а Тайсон – виконати технічний нокаут під водою.

СолоХа купалась с акулами-нянями в открытом океане

«Я прийняв цей виклик, щоб подолати страхи, з якими все ще стикаюся в житті», — сказав Тайсон. «Я прирівнюю це до страху повернутися на ринг у 54 роки. Після досвіду у “Тижні Акул”, я зрозумів, що я все ще здатен подолати будь-які труднощі, щоб реалізувати свою головну місію  – досягти у житті найвищого потенціалу та наблизити себе до Бога».

Українські глядачі зможуть насолоджуватися переглядом “Тижня акул” на телеканалі Discovery щоденно з 17 по 23 серпня о 23:00.

Знакомьтесь: гладбах. Общий предок акул и людей

Рубрики: Новини ТБ

Залиште ваш коментар