За лаштунками святкового концерту «Музична платформа. Українська пісня. Львів 2020» до Дня Незалежності, який глядачі побачать вже 24 серпня о 22:00 на телеканалі «Україна», популярна співачка Ірина Федишин відверто розповіла, як вони з чоловіком відсвяткували 14-ту річницю весілля та якими особливими подарунками обмінялися.

Ірина Федишин долетіла до хмар   

Популярна артистка Ірина Федишин у святковому концерті каналу «Україна» виконає відразу дві свої пісні «Білі троянди» та «Червоная калина». На знімальному майданчику зірка розповіла, що цього року мала кілька можливостей відпочити – спочатку вони з родиною поїхали у Затоку Одеської області, а потім вирушили у Карпати. Проте вже за деякий час Ірина з чоловіком знову задумалися про відпочинок біля моря, тож вирушили у Болгарію, де і відсвяткували 14 річницю весілля.

Ірина Федишин присвятила пісню мамі

«Відсвяткували дуже класно, тому що були лише вдвох – у такому дуже тісному любовному колі. Романтично – на березі моря квіти чоловік подарував, шампанське, а потім до нас ще приєдналися наші друзі – Віктор Бронюк із дружиною. До речі, Віктор подарував мені спеціальний агатовий камінь, тому що ми з чоловіком святкували 14 років разом, а це агатове весілля», – розповіла Ірина Федишин за лаштунками концерту «Музична платформа. Українська пісня. Львів 2020».

Також Ірина зізналася, що романтики у їхньому подружньому житті вистачає, проте цей день особливий, тож вона завжди знає, що подарувати коханому.

«Я подарувала йому багато поцілунків. У нас романтика щодня присутня, а цей день досить особливий – у такі хвилини хочеться зайвий раз сказати про те, що ми любимо один одного, подякувати за все, тому це теплий і дуже особистий день», – поділилась співачка на знімальному майданчику каналу «Україна».

Вже 24 серпня о 22:00 в День Незалежності глядачі каналу «Україна» зможуть переглянути святковий концерт «Музична платформа. Українська пісня. Львів 2020», на якому заспівають українські артисти – Злата Огнєвіч, Ірина Федишин, Арсен Мірзоян, Gena VITER, TAYANNA, Артем Пивоваров, Ivan NAVI, Мята, JERRY HEIL, гурт «БЕZ ОБМЕЖЕНЬ» та інші.

Дивіться концерт «Музична платформа. Українська пісня. Львів 2020» у День Незалежності, 24 серпня, о 22:00 на телеканалі «Україна».

Рубрики: Зірки

Залиште ваш коментар