Героїня четвертого сезону реаліті Нового каналу Владислава Роговенко пояснила, чому обрала для первістка ім’я Марк.

На проекті «Від пацанки до панянки» справжній бебі-бум – відразу кілька учасниць народять у найближчі місяці. З іменами для первістків дівчата вже визначилися. Владислава Роговенко, до прикладу, ще до вагітності знала: якщо буде хлопчик – назве його Марком.

Влада Роговенко показала кроватку для будущего малыша

– По-іншому я й не хотіла називати сина, – зізналася вона. – Тож сказала Саші (бойфренд Влади та батько її дитини – прим.ред.): якщо буде хлопчик – ім’я вибираю я, якщо дівчинка – ти. Тож якщо в майбутньому другим у мене також буде син, навіть не знаю, як його назвати. Бо інших варіантів, які б мені подобалися, немає.

Ім’я Марк, пояснює «пацанка», асоціюється в неї з благородством. У житті Влади була ситуація, коли однойменний чоловік дуже її виручив.

– Мама ніколи не купувала мені білих речей, – розповіла учасниця «Від пацанки до панянки» – реаліті, яке не перший рік з успіхом показує Новий канал. – Пояснювала тим, що я нечупара, і забруднюся в той же день, коли одягну. Але дуже хотілося одні білі джинси, тож буквально виплакала їх. І що ви думаєте? Ми поїхали з сестрою у Крим, я їх одягнула, і в перші ж хвилини незнайомець облив мене кавою.

Владиславі було так образливо, що вона розплакалася. Першочергово її засмутило те, що хоч сталося це не з її вини, мама мала рацію.

– Щоб я не плакала, чоловік дав мені три тисячі гривень, – досі дивується такому вчинку «пацанка». – На той час це були величезні гроші. Можна було одягнутися з голови до ніг від зими до літа. Щоб ви розуміли, мої білі джинси на той момент коштували лише 200 гривень.

А звали чоловіка, який «вибачився» за зіпсовані джинси, як ви вже зрозуміли, Марком. Саме так, як Владислава хоче назвати сина. І таким чином з цим іменем передати йому певні якості характеру незнайомця.

Рубрики: ТБ

Залиште ваш коментар