Ведучий «Кохання на виживання» (Новий канал) прогулював уроки і набив зображення доньки на тілі.

Сьогодні, 19 серпня, строгий і справедливий ведучий реаліті Олег Кензов святкує своє 32-річчя. Що відомо про харизматичного красунчика? Він екс-учасник «Х-Фактора» і автор хіта «Обстановка по кайфу». Ще він став кумиром перуанських жінок під час зйомок реаліті «Кохання на виживання». Яким же був Олег у дитинстві, юності, і про що мріє зараз?

У школі був шибайголовою

У підлітковому віці поведінка ведучого, м’яко кажучи, кульгала. Він міг встати і піти посеред уроків, тому що йому було нудно. Мамі Олега довелося навіть звільнитися, щоб відвідувати школу з сином.

Как пережить курортный роман: советы Олега Кензова

– Вона так часто бувала в школі, що батьки моїх однокласників думали, ніби, вона там працює, – згадує Олег. – Так тривало до дев’ятого класу. Потім мене попустило. В 11-му я був на хорошому рахунку у педагогів. Мама заспокоїлася і з чистою совістю знову пішла на роботу.

Може працювати з важкими дітьми

І річ не тільки в тому, що він був хуліганом у школі, тому може поділитися «гірким» досвідом. У ведучого «Кохання на виживання» є диплом психолога. Причому один із напрямків його спеціальності – девіантна (важка) поведінка.

Олег Кензов в школе сидел за одной партой с мамой

У юності був серцеїдом

Він міг зустрічатися з кількома дівчатами одночасно. Зараз для ведучого важливіші домашній затишок і сім’я, ніж увага великої кількості жінок.

– Раніше в жінках я дивився насамперед на зовнішні дані: на великі груди, на зріст, на обличчя. Подобалися дівчата дуже доглянуті, майже топ-моделі, – зізнається Олег. – Після 30-ти почав цінувати в другій половинці внутрішні якості, душевне наповнення. Хочеться, щоб жінка любила безумовно. Щоб бачила в тобі таке, за що можна зачепитися і захоплюватися, коли немає грошей, здоров’я, коли відвернулися всі друзі та знайомі. Раніше хотілося феєрверка в жінці, а тепер – спокою, впевненості.

Український Том Харді

Ведучого Нового каналу часто порівнюють із голлівудським актором. Буває, що під час виступу на корпоративі Олег помічає, як люди відкривають у телефонах фото Харді, щоб порівняти з ним.

Мріяв стати «Холостяком»

– Довго напрошувався в шоу і вважав, що я – ідеальний кандидат, – зізнається Кензов. – Мені весь час відмовляли і, чесно, я перегорів!

У нього є тату доньки

Зображення сплячого немовляти ведучий зробив, коли малій виповнилося два місяці. Зараз дівчинці вже сім років. І якщо вік доньки можна порахувати, то кількість тату в її тата – ні.

Планує повернутися в Перу

Щоправда, не для того, щоб знятися у черговому сезоні «Кохання на виживання», а як турист. У шаленому графіку зйомок у ведучого не вийшло сповна насолодитися красою Латинської Америки. Зате він допоміг перевірити стосунки парам-учасникам реаліті. Як це вийшло – дивіться з 15 вересня о 19:00 на Новому каналі.

Рубрики: Зірки

Залиште ваш коментар