З нагоди виходу на телеканалі ТЕТ серіалу «Євродиректор» (пн-пт, 19:15) Гарік Бірча, який є режисером проекту, розповів про свої шкільні роки.

Гарик Бирча запел о любви — премьера новой песни

Перша двійка

Першу двійку за поведінку Гаріку поставили ще в початковій школі. У щоденнику було написано: «На уроці їв цукерку». Можливо, вчитель хвилювався, що Гарік вдома недоїдає.

Прогули

Уроки Гарік Бірча прогулював рідко, а коли таке відбувалося, то йшов зі школи всім класом.

Але одного разу Гарік сказав, що у нього болить живіт, щоб піти з останнього уроку, а сам замість цього з друзями грав у футбол. Звичайно, їх помітила вчителька, у якої відпросився Гарік.

Гарик Бирча представил свою красотку-блондинку Лену

Батьків до директора

Гарік не був зразковим учнем, але й хуліганом також не був. Тому його батьків до директора не викликали, всі конфлікти він вирішував всередині школи.

Шкільний сором

Найбільше в шкільні роки Гаріку було соромно за трійки. Це траплялося рідко, але йому було незручно перед батьками і старшою сестрою, яка була відмінницею.

Фраза на все життя

Фраза, яку Гарік запам’ятав зі шкільних часів: «В житті тебе не завжди чекатимуть квіти». Це сказав його батько — головний учитель Гаріка.

А шкільні ситуації, які відбуваються з вчителями, учнями та приїжджим іноземним директором Даніелем Янсеном і які режисував Гарік Бірча, дивіться по буднях о 19:15 на телеканалі ТЕТ у серіалі «Євродиректор».

 

Оставьте ваш комментарий