Святкова програма «Ранок з Незалежною Україною» до Дня Незалежності, яка вийде в ефірі каналу «Україна» 24 серпня о 7:00, вразить глядачів безліччю сюрпризів. Одним із таких стане грандіозний виступ популярного співака Олега Винника в самому центрі Києва, де він разом із ведучими «Ранку з Україною» виконає свою пісню «Перлина Україна».

Олег Винник признался, по чему тосковал на карантине больше всего

Ведучі проєкту Григорій Герман, Марія Мельник, Лілія Ребрик та Анатолій Анатоліч вирушать у подорож Україною, аби показати наймальовничіші куточки нашої батьківщини. А повернувшись із цього неймовірного турне, вони зустрінуться в серці української столиці – на Майдані Незалежності – щоб привітати разом країну з Днем Незалежності.

«Під час зйомок марафону наша команда проїхала тисячі кілометрів, ми цілодобово, на заходах сонця і світанках знімали найдивовижніші, найдорогоцінніші місця нашої прекрасної країни. Ми зібрали ці перли для наших глядачів. Тому заспівати разом з Олегом Винником у самому серці України пісню, яка ідеально відображає наші почуття – було справжнім задоволенням. Цей виступ став концентратом тих слів, які ми хотіли б сказати коханій країні в її день народження!» – говорить ведучий каналу «Україна» Григорій Герман.

Лілія Ребрик зачарувала ніжним образом в оригінальній вишиванці

Своїм виступом у центрі Києва Олег Винник створить неймовірну енергетику, яку відчують глядачі каналу «Україна» перед телеекранами, каже Марія Мельник.

«Це дуже круто! Скажена енергетика, масштаби, люди, які підтягувалися вже під час зйомок, танцювали, співали і кайфували від виступу улюбленого артиста! Звісно, Олег Винник просто неймовірний, сцені він віддається цілком! Тому, як на мене – це класна фінальна точка святкового випуску «Ранку з Україною», тим більше під таку пісню, яка нам всім дуже близька, тому що Україна – це наша перлина, і ми – одна сім’я!» – розповідає Марія Мельник.

Анатолій Анатоліч відверто зізнається – він, як і десятки тисяч українців, обожнює артиста Олега Винника. І дуже символічно, що фінал святкового марафону «Ранку з Україною» до Дня Незалежності знімали саме на Майдані Незалежності, у знаковому для кожного українця місці.

«Олег Винник, з яким ми виступатимемо на одній сцені, – дивовижний артист, з яким ми знайомі 100 років і якого я обожнюю. Я вважаю його головним народним артистом України – якраз через те, що його обожнюють усі. Зйомки на Майдані проходили дуже масштабно. Заради нас навіть вмикали фонтани – як ви знаєте, у будні вдень фонтани не працюють. Але заради глядачів «Ранку з Україною» і фонтани запрацюють, і Олег Винник готовий заспівати просто на вулиці. Вмикайтеся 24 серпня з самого ранку, аби нічого не пропустити!» – закликає Анатолій Анатоліч.

Анатолій Анатоліч, Григорій Герман та Лілія Ребрик розповили про батьківство

Сам артист також не приховує емоцій від цього виступу. Та запрошує усіх українців приєднуватися до перегляду програми «Ранок з Незалежною Україною» і відзначити це свято разом.

«Що може бути краще, аніж привітати свою країну у День Незалежності та заспівати про рідну землю просто неба у центрі столиці?! У нас є дорогоцінна перлина – наша Україна, і ми маємо її берегти. Дивіться і співайте разом з нами 24 серпня на телеканалі «Україна», – зазначив Олег Винник.

Дивіться святкову програму «Ранок з Незалежною Україною» 24 серпня о 7:00 на каналі «Україна».

Рубрики: Музыка ТВ

Оставьте ваш комментарий